Silesia: Barbarczuk - Szurka, Gołąb, Rożek, Kołodziej (46' Warzycha) - Kuciński, Kwiędacz (77' Kocjan), Salicki (83' Ochman), Jankowski (60' Nowicki) - Stich, Lewandowski (60' Saternus)

Burza: Mieszczanin - Solak, Szurma, Łebek (77' Kuglin), Rosół - Skowiera, Lein, Dylong (3' Powała)(65' Brzeziński), Bogacz (60' Podlacha) - Cwajna (77' Bogdanowicz), Joszko

****************************

żółta:  Rożek - Joszko

Marek Suker ( po spotkaniu ):

Można powiedzieć, że Burza nam leży. Wygrywamy z nimi już trzeci raz w tym roku i za każdym razem wysoko. Dzisiaj przy lepszej skuteczności wynik mógł być zdecydowanie wyższy, gdyż w pierwszej połowie zmarnowaliśmy trzy sytuacje sam na sam z bramkarzem. Burza wyglądała dobrze w środku pola, ale dziś to my pod obydwiema bramkami byliśmy solidniejsi i bardziej konkretni.Gołym okiem widać, że jesteśmy już inną drużyną niż w pierwszych meczach, czy w sparingach. Na treningach mam 20-25 ludzi, jest duża rywalizacja, wszystkim zależy i każdy jest głodny punktów i minut na boisku. To musi przekładać się na punkty i myślę, że będziemy je zdobywać również w kolejnych meczach.