Sokół:  Szołtysik - Majka, Moczek, Tokarski, Wyląg - Sprot (65' Szala), Krupa (73' Lechki), Pilarski, Tobor (60' Niesler), Deptała (85' Pietruszka) - Turowski

Silesia:   Barbarczuk - Szurka, Kuciński, Rożek, Warzycha - Maźniak (88' Rudnicki), Jankowski (90+4' Kęsik), Kwiędacz, Lewandowski (46' Kołodziej)  - Stich (90+2' Nowak), Suker (58' Nowicki)

****************************

żółta:   Rożek, Maźniak, Nowicki, Kwiędacz, Stich

Marek Suker ( po spotkaniu ):

Mamy 6 kolejkę, a my 4 raz tracimy decydującą bramkę w ostatniej minucie meczu. Dziś prowadzimy po 15 minutach 0-2 i przegrywamy 3-2. W 6 meczach są dyktowane przeciwko nam 4 karne, dla nas żadnego, a dziś przynajmniej dwukrotnie powinny. Agresywnie grająca drużyna z Orzecha nie zobaczyła żadnej żółtej kartki, a my 5. To, co się dzieje w tym sezonie zarówno pod względem szczęścia piłkarskiego, jak i każdym innym, jest dla mnie niewytłumaczalne.Ja wierzę, że futbol odda, tą sumienność, pracę i pomysł, który w to wszystko wkładamy. Liga jest tak równa, że do górnej części tabeli wciąż mamy tylko 3 punkty straty i wiem, że są chęci, wiara, umiejętności i mobilizacja w tej drużynie, żeby odbić się z tego dołu tabeli w górę w najbliższych meczach.