07 KOLEJKA - SILESIA MIECHOWICE - BURZA BOROWA WIEŚ

07 kolejka, Liga okręgowa 2020/2021, grupa: MISTRZOWSKA BYTOM-ZABRZE

24.04.2021 - 17:00

( MECZ BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI )

Silesia Miechowice - Burza Borowa Wieś

1:0 - Salicki, 28 min

2:0 - Jankowski, 45+1 min

3:0 - Stich, 59 min

4:0 - Lewandowski, 81 min

67 min - Rzut karny dla Silesii, nie wykorzystany przez Sadowskiego ( bramkarz obronił )

Silesia:  Subczyński - Warzycha, Skworc, Pośpiech, Derewońko (72' Rożek) - Maźniak (62' Kocjan), Salicki (62' Lewandowski), Kwiędacz (83' Stańko) , Sadowski - Jankowski, Stich

Borowa Wieś: Ćwielong - Zaczek, Solak, Gomola, Rosa (46' Nierada) - Bogumiło (68' Cwajna), Pietrz (46' Kinder), Bogdanowicz, Łebek (76' Mieszczanin) - Zygmunt, Blaszke

żółta: - - -

Marek Suker ( po meczu ):

Zagraliśmy kolejny dobry mecz. Wygraliśmy pewnie, a przecież jeszcze nie wykorzystaliśmy karnego. Trenera nic nie może bardziej cieszyć niż to jak widzi, że to co trenujemy i na co kładziemy nacisk w treningu, gramy z powodzeniem w trakcie meczu. Parę razy naprawdę ręce same składały się do oklasków. Cieszy to, że nasze boisko jest w końcu naszym atutem i widać, że lepiej się na nim czujemy niż przyjezdni. Wreszcie cieszy to, iż mimo utraty zimą najlepszego strzelca (Wojtkowiak), oraz najlepszego asystenta (Cziba) siła naszej ofensywy nie ucierpiała. Udało się wszystko poukładać tak, że wszystko dobrze funkcjonuje, a wydaje się, że jesteśmy przez to bardziej nieprzewidywalni. Teraz wyjazd na Piasta Gliwice, z którym już raz tej rundy przegraliśmy i z dużą pokorą, ale i z wiarą we własne umiejętności pojedziemy rozegrać ten mecz.