08 kolejka, Liga okręgowa 2021/2022, grupa: Śląsk I ( Bytom - Zabrze )

0:1 - Stich, 23 min

1:1 - Wiśniewski, 24 min

2:1 - Pociecha, 48 min

3:1 - Pociecha, 64 min

16 min - Salicki nie wykorzystuje rzutu karnego ( bramkarz obronił )

Łabędy​:    Śmieja - Gogolok, Cetera, Sigmundzik (60' Nowotarski), Perczyński (17' Bielec) - Kalinowski, Pociecha, Igancek, Majerowski - Kantor, Wiśniewski (76' Magiera)

Silesia:    Barbarczuk - Warzycha (60' Szurka), Rożek, Kuciński, Kołodziej - Mażniak, Salicki (77 Stańko), Kwiędacz (60' Suker), Jankowski - Stich, Lewandowski (65 Nowicki)

****************************

żółta: Ignacek, Majerowski, Pociecha - Salicki

czerwona: Ignacek

Marek Suker ( po meczu ):

Mecz przegraliśmy – można powiedzieć – w takim sam sposób jak większość poprzednich. Mamy 3 sytuacje sam na sam plus karnego, którego nie wykorzystujemy i kiedy w końcu strzelamy na 0-1 to po 30 sekundach już jest 1-1. Na przerwę zamiast schodzić z przewagą 2 bramek remisujemy. Po przerwie lepiej już grają Łabędy, ale w sytuacjach jest 2-2, z tym, że rywal obie wykorzystuje, a my trafiamy w słupek i w bramkarza.Niestety mam bardzo młodą drużynę, najstarszy dziś zawodnik w kadrze meczowej to rocznik 97′, a większość to chłopcy z roczników 2000-2004. Widać ewidentnie brak doświadczenia w kluczowych momentach. Detale, które robią wynik. Brakuje nam takiego Sławka Kantora jakiego miały Łabędy, który grał dzisiaj profesurę. Kogoś, kto poprowadziłby grę, regulował jej tempo, utrzymał piłkę w trudnym momencie. Żadna z drużyn, które nas pokonały w meczach ligowych, poza Sośnicą z 1 kolejki, kiedy byliśmy jeszcze na wakacjach, nie może powiedzieć, że zrobiła to łatwo. W każdym z tych meczy zabrakło bardzo niewiele do korzystnego rezultatu. I jedyne co mogę obiecać, że dalej będziemy walczyć i nikomu tanio skóry nie sprzedamy.