08 KOLEJKA - SILESIA MIECHOWICE - PIAST II GLIWICE

2:0 - Kędziora, 47 min
3:0 - Niedbała, 69 min
4:0 - Zachciał, 82 min

Piast II : Jelonek - Wala, Zachciał, Gendera, Karwowski - Łuczak (70' Grzegorz), Dankowski (46' Kędziora), Podgórski (68' Niedbała), Fabian - Stanek (65' Glapka), Stisz (64' Błoński)

Silesia:   Subczyński - Warzycha, Skworc (72' Rożek) , Pośpiech, Derewońko (85' Stańko) - Mażniak, Kwiędacz (46' Lewandowski), Salicki (72' Suker), Sadowski - Stich, Jankowski (64' Kocjan)

żółta:  Dankowski, Glapka

Marek Suker (trener po meczu):

Dzisiaj niestety tylko przez pierwsze 45 minut byliśmy równorzędnym rywalem dla Piasta. W drugiej połowie zabrakło pary, ale tak to jest jak przez 80% czasu się biega za piłką, którą Piast operuje bardzo swobodnie.Chłopcy z Piasta silni, szybcy, zwrotni, groźni przy stałych fragmentach, prowadzący grę pozycyjną, ale i nieźle wyprowadzający atak szybki. Myślę, że to drużyna na ligę wyżej i cieszę się, że mamy już mecze z nimi za sobą.