08 KOLEJKA - SILESIA MIECHOWICE - UNIA STRZYBNICA

08 kolejka, Liga okręgowa 2020/2021, grupa: śląska ( I Bytom)

04.09.2020 - 18:00

Silesia Miechowice - Unia Strzybnica

1:1 - Thiel, 7 min

2:1 - Cziba, 52 min

2:2 - Jur, 64 min

2:3 - Thiel, 73 min

3:3 - Gawkowski, 73 min

4:3 - Lewandowski, 78 min

4:4 - Thiel, 90 + 2 min ( KARNY)

Silesia: Glanc - Jankowski (65' Saternus), Skworc, Pośpiech, Gawkowski - Mażniak (46' Figna) (58' Gołąb), Kocjan, Stich, Lewandowski (90' Stańko) - Cziba (90' Griner), Wojtkowiak (46' Suker)

Unia: Kabata - Różański, Lindmajer, Srebro, Jakóbik- Jur, Siwy, Wypych, Opara (75' Kurdybaniuk) - Thiel (84' Sobel), Różański​

żółta: Stich, Cziba - Siwy

Marek Suker (po spotkaniu):

Uważam, że zagraliśmy najsłabszy mecz w tej rundzie. Przy rozegraniu graliśmy niedokładnie przez co napędzaliśmy kontry rywala. Pierwsza i trzecia bramka wymaga dłuższej analizy, gdyż sposób w jaki je straciliśmy był tak łatwy, że to jest dla mnie nie do przyjęcia. Mimo, iż uważam, że z przebiegu gry remis jest sprawiedliwym wynikiem, to niestety znowu głównym aktorem meczu okazał się sędzia, tym razem boczny. 90 minuta, prowadzimy 4-3, a sędzia liniowy wskazuje w zamieszaniu podbramkowym rękę, której nikt nie widział. Ani przeciwnicy, ani sędzia główny, a nas ta decyzja po prostu zszokowała i niestety wypatrzyła wynik meczu. Nas weryfikują wyniki. Szkoda, że nikt nie weryfikuje pracy arbitrów. Przyjeżdżają, robią co chcą, biorą za to pieniądze, a nikt nie sprawdza czy robią to dobrze. Półtorej godziny pracy, sporo wylanego potu i wszystko psu na budę przez jedną absurdalną decyzję sędziego.