09 KOLEJKA - OLIMPIA BORUSZOWICE - SILESIA MIECHOWICE

09  KOLEJKA - OLIMPIA BORUSZOWICE - SILESIA MIECHOWICE

09 kolejka, Liga okręgowa 2020/2021, grupa: MISTRZOWSKA BYTOM-ZABRZE

08.05.2021 - 17:00

( MECZ ROZGRYWANY W MIECHOWICACH )

( MECZ BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI )

Olimpia Boruszowice - Silesia Miechowice

0:1 - Skworc, 18 min ( KARNY )

0:2 - Stich, 36 min

0:3 - Stich, 40 min

1:3 - Szewczyk, 49 min

1:4 - Lewandowski, 54 min

1:5 - Lewandowski, 86 min

Olimpia: Gruner - Cybul, Gruszczyński (46' Brzytwa), Kabaciński, Soporski - Sobel, Rutka, Kapica, Opara - Gondek (80' Kubisz), Szewczyk (70' Motyka)

Silesia: Subczyński - Warzycha, Skworc (78' Rudnicki), Pośpiech, Derewońko (81' Gołąb) - Mażniak, Kocjan (70' Ochman), Kwiędacz, Sadowski (46' Lewandowski)  - Jankowski (85' Rożek) , Stich

żółta: Kocjan - Soporski

Marek Suker ( po spotkaniu ):

W trzech ostatnich meczach domowych ligi okręgowej w grupie mistrzowskiej robimy 9 punktów, i bramkowo strzelamy 14 bramek tracąc 3.To nie jest przypadek. Mamy lepszą drużynę i gramy dużo lepiej w piłkę, rozwijamy się, widać duży progres w jakości. Dzisiaj byliśmy lepsi i myślę, że nikt nie będzie z tym dyskutował. Niestety wciąż nie jesteśmy na tyle dobrzy, żeby zagrozić na poważnie choćby Piastowi, więc nie możemy myśleć o niczym więcej niż 3-4 miejsce w tabeli ligi okręgowej. Ale budujemy. Budujemy małymi kroczkami i zmierza to w dobrą stronę.Cieszy to, że mogliśmy się zrewanżować Olimpii za dwie jesienne porażki, a za paręnaście dni zagramy ze sobą po raz już czwarty w tym sezonie.