10 KOLEJKA - LKS ŻYGLIN - SILESIA MIECHOWICE

10 kolejka, Liga okręgowa 2021/2022, grupa: Śląsk I ( Bytom - Zabrze )

09.10.2021 - 15:00

LKS Żyglin - Silesia Miechowice

1:0 - Wyzgoł, 5 min

1:1 - Lewandowski, 9 min

2:1 - Zalek, 12 min

2:2 - Jankowski, 18 min

2:3 - Lewandowski, 64 min

2:4 - Szurka, 79 min

Żyglin:  Żelek - Ślezok (71' Karmański), Piech, Skutnik, Balawander - Żalek (72' Bajdała), Jakubowski, Gacioch (60' Michalski), Wyżgoł - Paczyna (72' Michalik), Miszok

Silesia:  Barbarczuk - Rożek (88' Nowak), Gołąb, Skworc, Warzycha - Kuciński, Salicki, Kwiędacz (83' Stańko), Jankowski (75' Szurka) - Nowicki (46' Suker), Lewandowski (75' Kołodziej)

żółta:  Skowrc

Marek Suker ( po spotkaniu ):

Był to mecz o to, czy ugrzęźniemy na dole tabeli, czy będziemy mieli szansę z tego dołu się wydostać. Pierwsza połowa bardzo wyrównana. Zaczęło się od pięknej bramki rywali z bardzo dziwnego rzutu wolnego. Nasz obrońca wyprowadzał piłkę, został zaatakowany z tyłu przez rywala, który krzyknął i się przewrócił. Został podyktowany absurdalny wręcz rzut wolny, a jak wiadomo z takich zawsze pada bramka. Później bramki padają co kilka minut i do przerwy mamy 2-2. Żyglin najgroźniejszy był przy stałych fragmentach gry, które nader chętnie były dla nich dyktowane za byle co, szczególnie w pierwszej połowie.W drugiej połowie uwidoczniła się nasza przewaga zarówno piłkarska jak i tlenowa, udało się dosyć szybko strzelić bramkę na 2-3 i kontrolować przebieg meczu.Problemy z okresu przygotowawczego długo odbijały nam się czkawką, ale od 2-3 tygodni, wszystko wygląda już naprawdę dobrze, począwszy od treningu, a kończąc na meczu. Niestety na to, co już uciekło nic już nie zaradzimy i musimy szukać punktów w kolejnych meczach.Problem jest taki, że z 5 ostatnich meczy, aż 4 gramy z pierwszymi czterema drużynami tabeli, ale traktujemy je jak kolejny mecz, w którym można zdobyć punkty. Będziemy walczyć w każdym o swoje i wierzę, że sprawimy niespodzianki.