10 KOLEJKA - ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE - SILESIA MIECHOWICE

10 kolejka, Liga okręgowa 2020/2021, grupa: MISTRZOWSKA BYTOM-ZABRZE

15.05.2021 - 17:00

( Poluzowanie obostrzeń i dopuszczeniem 25% pojemności obiektów dla kibiców )

Odra Miasteczko Śląskie - Silesia Miechowice

1:0 - Turowski, 25 min

2:0 - Jaworek, 59 min

3:0 - Thiel, 60 min

4:0 - Jaworek, 66 min

5:0 - Kaciuba, 70 min

Miasteczko: Masłowski - Dziliński (83' Drabik), Turowski, Boryczka - Jaworek, Sitowski (46' Kopica), Pietryga, Broja (65' Gatys) - Ilnicki (89' Stryjakiewicz), Poznański (46' Kaciuba), Thiel (76' Budny)

Silesia: Subczyński - Gołąb, Skworc, Warzycha, Derewońko (70' Rożek) - Mażniak, Kocjan (46' Salicki), Sadowski (80' Ochaman), Kwiędacz (67' Halupczok) - Stich, Jankowski (46' Lewandowski)

żółta:  - - -

Marek Suker (po spotkaniu):

Odra przewyższała nas zaangażowaniem i agresją w grze, była bardziej zdeterminowana i właśnie te cechy wolicjonalne zaważyły na wyniku meczu. W pierwszej połowie był równy mecz walki, straciliśmy bramkę po stałym fragmencie. Na drugą połowę zmobilizowaliśmy się i na jej początku, to co się działo na boisku zapowiadało wyrównanie, niestety z kontry straciliśmy bramkę na 2-0 i rozsypaliśmy się taktycznie i mentalnie. Złość na boiskowe wydarzenia sprawiła, że ruszyliśmy całą drużyną do odrabiania strat i raz po raz po długich piłkach byliśmy kontrowani i Odra strzelała kolejne bramki. Na pewno między zespołami nie było różnicy 5 bramek, co tym bardziej sprawia, że ta porażka bardzo boli. Niestety na naturalnych boiskach nie gramy też tak płynnie jak na naszej sztucznej, co też sprawia, że mniej kreujemy sobie sytuacji. Czekamy z niecierpliwością na rewanż u nas.