10 KOLEJKA - ORZEŁ MIEDARY - SILESIA MIECHOWICE

10 kolejka, Liga okręgowa 2020/2021, grupa: śląska ( I Bytom)

( Gliwicka 3, Kamieniec )

19.09.2020 - 11:00

Orzeł Miedary - Silesia Miechowice

1:0 - Wojdat, 2 min

2:0 - Urbański, 7 min

3:0 - Kocot, 9 min

3:1 - Suker, 15 min (KARNY)

4:1 - Kajda, 26 min

5:1 - Kajda, 40 min

6:1 - Wójcik, 50 min

7:1 - P.Daszkiewicz, 52 min

8:1 - Kocot, 62 min

9:1 - Korzus, 74 min

Miedary: Krążyński - Wojdat (70' Bujak), Grzybowski, Poloczek, Korzeniowski - P.Daszkiewicz, Urbański, Konieczny (60' Foszmańczyk), Wójcik (60' Korzus) - Kocot, Kajda (64' Bednarz)

Silesia: Glanc - Gołąb (83' Miłkowski), Skworc (68' Griner), Pośpiech, Gawkowski (46' Maźniak) - Kocjan, Stich, Jankowski (46' Saternus), Lewandowski - Suker, Cziba (80' Stańko)

żółta: - - -

Marek Suker (po spotkaniu):

Co można powiedzieć po takim meczu? Chyba tylko tyle, że wynik odpowiada obrazowi meczu. Miedary są o dwie półki wyżej od pozostałych drużyn tej ligi i tracą tu czas. Jak będą grać jak dziś to zdobędą tej jesieni komplet punktów. Zdominowali nas pod każdym względem: fizycznym, piłkarskim, mentalnym. Nie byliśmy w stanie nawet im skutecznie przeszkadzać w punktowaniu nas. O nas można powiedzieć właściwie tylko tyle, że byliśmy na boisku, choć i tego nie jestem całkiem pewien. Musimy wyjść z założenia, że lepiej raz przegrać 9 niż więcej razy niżej, odbudować się mentalnie po takim laniu i wrócić do gry za tydzień, żeby nie uciekło nam to, o co walczymy od początku sezonu.