11 KOLEJKA - SILESIA MIECHOWICE - ŁTS ŁABĘDY

11 kolejka, Liga okręgowa 2020/2021, grupa: MISTRZOWSKA BYTOM-ZABRZE

22.05.2021 - 11:00

(Poluzowanie obostrzeń z dopuszczeniem 25% pojemności obiektów dla kibiców )

Silesia Miechowice - ŁTS Łabędy

1:0 - Rożek, 9 min

1:1- Rochowicz, 30 min ( KARNY)

1:2 - Bielec, 39 min

2:2 - Salicki, 65 min ( KARNY)

Silesia:  Subczyński - Rożęk, Rudnicki (70' Kęsik), Derewońko, Warzycha - Kocjan, Kwiędacz, Salicki, Jankowski (68' Suker) - Stich (88' Stańko), Lewandowski (60' Sadowski)

Łabędy:  Kasprzik - Goryczka, Pereczyśki, Pająk (46' Perczyński), Ignacek - Rochowicz, Majerowski, Kantor, Wiśniewski (59' Kafanke) - Kucza (76' Obermajer), Bielec (85' Gajowczyk)

żółta: Salicki, Stich, Sadowski - Majerowski

Marek Suker (po meczu):

Przystępując do meczu brakowało nam aż 4 ważnych zawodników, w tym aż 3 środkowych obrońców i defensywnego pomocnika. W związku z czym mocno obawiałem się jak się mecz potoczy. W pierwszej połowie prowadziliśmy grę i w moim odczuciu byliśmy lepsi i strzeliliśmy bramkę. Później sędzia podyktował karnego dla Łabęd, którego nie musiał dyktować, by po chwili zamiast dla nas pokazać aut, pomylił się i dał dla przeciwnika, a jak wiadomo w takiej sytuacji zawsze padają bramki. Mimo dobrej gry przegrywaliśmy. Po przerwie z kolei mecz był rwany i chaotyczne, obie drużyny tworzyły sytuacje, a padła tylko jedna bramka po karnym tym razem dla nas. Niestety trzeci mecz i tracimy trzeciego kluczowego zawodnika. Wojtek Jankowski był faulowany przy karnym i po tej sytuacji pojechał do szpitala z podejrzeniem złamania obojczyka. Wygląda na to, że będę musiał odkopać buty do gry na kolejne mecze.