11 KOLEJKA - SILESIA MIECHOWICE - ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE

11 kolejka, Liga okręgowa 2020/2021, grupa: śląska ( I Bytom)

26.09.2020 - 16:00

Silesia Miechowice - Odra Miasteczko Śląskie

2:3 ( 1:1)

0:1 - Budny, 25 min

2:2 - Kaciuba, 86 min

2:3 - Kaciuba, 90 min

Silesia: Glanc - Gołąb, Skworc, Pośpiech, Gawkowski - Kcjan, Stich, Lewy - Cziba, Wojtkowiak (68' Suker) Saternus (68' Jankowski

Odra: Lewandowski - Turowski( 15' Walkowicz), Drabik, Jaguś (80' Manel),  Wróbel (68' Krupa) - Szulc (46' Kapica), Walesa (60' Ilnicki), Stryjakiewicz, Kaciuba - Wojdanowski, Budny (75' Gatys)

żółta: Saternus, Skworc, Cziba - Stryjakiewicz, Kaciuba

Marek Suker :

Bezsilność i poczucie wielkiej niesprawiedliwości to uczucia, które towarzyszą mi po tym meczu. W 88 minucie prowadzimy 2-1 i nie mamy nawet punktu. Okoliczności bramki na 2-2 są bardzo pechowe. Przeciągnięte dośrodkowanie przeciwnika i nieatakowany przez nikogo nasz zawodnik wybijający piłkę nastrzelił sobie rękę i rywal ma rzut wolny z 16 metra, z którego strzela bramkę. Nie mam pretensji do nikogo, ale kłaniają się kolejny raz nieprecyzyjne przepisy, czy ręka po kiksie powinna być odgwizdywana czy nie? Bo każdy interpretuje je sobie po swojemu. Przegraliśmy wygrany mecz i znowu na kolejne spotkania postawiliśmy się pod ścianą i teraz już nie mamy możliwości na popełnienie jakichkolwiek błędów w kolejnych spotkaniach.