12 KOLEJKA - START SIERAKOWICE - SILESIA MIECHOWICE

12 kolejka, Liga okręgowa 2021/2022, grupa: Śląsk I ( Bytom - Zabrze )

23.10.2021 - 15:00

Start Sierakowice - Silesia Miechowice

1:0 -  Janczarek, 38 min -- (KARNY)

2:0 - Sarnecki, 68 min

3:0 - Sopel, 78 min

4:0 - Sujecki, 90+3 min

Sierakowice:   Pieszek - Sikora, Polak, Łutowicz (70' Sujecki), Gliński (60' Skiba) - Sarnecki (83' Nowak) , Kołodziej, Piewko, Wroński - Sopel, Janczarek

Silesia: Hońca - Warzycha, Rożek, Skworc, Dzikiewicz (60' Szurka) - Kuciński, Salicki, Kwiędacz (77' Nowicki) , Mażniak (65' Suker)  - Stich, Jankowski (60' Lewandowski)

żółta: Łutowicz, Polak - Kuciński

Marek Suker (po spotkaniu ):

Ciężko cokolwiek napisać po takim meczu. Graliśmy piłką, utrzymywaliśmy się przy piłce, momentami to wyglądało jak hokejowy zamek, a Sierakowice wybijały na uwolnienie, operując właściwie tylko długą piłką. Z trzech naszych sytuacji mimo głębokiej obrony rywala trafiamy trzykrotnie w słupek marnując je. Rywal tymczasem wbijając piłkę w nasze pole karne na aferę, za każdym razem z jakiegoś powodu domagał się karnego i wykrzyczeli go sobie do szatni, gdzie mój zawodnik zapewnia, że dostał w twarz i nie dotknął piłki ręką. Wiadomo jak jest z sędziami, przecież krzyknęli…więc karny i 1-0 totalnie z przypadku.Druga połowa niewiele zmieniła z tym, że coraz bardziej się odkrywaliśmy, a przeciwnik po długich wykopach trafia po raz drugi i trzeci. A kwintesencją meczu jest bramka nr 4, gdzie długi wykop bramkarza wylądował jakimś cudem za naszą obroną i padła kolejna bramka.Przy takim wyniku to paradoks, ale uważam, że byliśmy lepszą drużyną, niestety marnujemy mnóstwo sytuacji i ewidentnie brakuje nam kogoś kto umiałby te sytuacje zamieniać na bramki. Start tymczasem był bardzo skuteczny pod obiema bramkami i niestety mecz skończył się dla nas kompromitacją.