Ciochowice: Matlok - Wroński (77' Małgowski), Mizera, Kalinowski, Świetlicki - Czaja, D. Materla, Kręgiel (52' M. Materla), Luchowski - Skowronek, Bartoszewicz (85' B. Materla)

Silesia:  Subczyński - Rożek, Rudnicki (38' Gołąb), Griner (46' Ochman), Salicki - Halupczok (88' Kęsik), Kocjan, Kwiędacz (70' Stańko), Sadowski (65' Suker) - Stich, Lewandowski

****************************

żółta: Luchowski, Bartoszewski - Kocjan, Lewandowski, Gołąb, Ochman, Stich, Subczyński

czerwona:  Kocjan (76 min) 2x żółta

Marek Suker (po meczu):

Wszystko, co miało dziś miejsce warto opisać od początku, bo to ciekawa historia.Zaczęło się od tego, że na rozgrzewce, nasz ostatni obrońca z tych, którzy zaczynali sezon zgłosił, że nie da rady grać. W 60 sekundzie meczu, przeciwnik fauluje naszego zawodnika, a sędzia dyktuje faul dla gospodarzy, a naszego częstuje żółtą kartką, po które sięgał nader chętnie w naszą stronę.W 10 minucie po strzale rywala i dobitce zawodnika stojącego na spalonym przed naszym bramkarzem uznaje bramkę, by po chwili podyktować karnego za starcie bark w bark w polu karnym. W międzyczasie robimy drugą zmianę – w 30 minucie kolejny obrońca schodzi z kontuzją. W przerwie sędzia się nam odgraża, że w drugiej połowie pokaże nam jak “zarządza”. W między czasie strzelamy na 2-1 i 2-2, po czym za niegroźny faul w środku sędzia wyrzuca naszego zawodnika i zostajemy w 10, a po kilku minutach dyktuje drugiego karnego z kapelusza za rzekomą rękę. Zarządzanie zakończył uznając 4 bramkę, gdzie napastnik rywala w pojedynku szybkościowym częstuje naszego obrońcę łokciem w twarz powalając go i wychodząc sam na sam.Nie ujmując nic Ciochowicom, bo grali dobrze, dawno nie czułem takiej bezsilności i niechęci do panów z gwizdkiem.Mecz kończymy z porażką, 2 nowymi kontuzjami, 7 żółtymi kartkami, czerwoną i dwoma rzutami karnymi przeciwko. Zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy i mogę podziękować chłopakom za walkę do końca i dużo zostawionego zdrowia, a Panom sędziom tylko gratuluję dobrego samopoczucia.