14 KOLEJKA - BURZA BOROWA WIEŚ - SILESIA MIECHOWICE

14 kolejka, Liga okręgowa 2020/2021, grupa: MISTRZOWSKA BYTOM-ZABRZE

12.06.2021 - 17:00

( Poluzowanie obostrzeń i dopuszczeniem 25% pojemności obiektów dla kibiców)

Burza Borowa Wieś - Silesia Miechowice

0:1 - Rożek, 2 min

0:2 - Suker, 9 min

0:3 - Salicki, 56 min ( KARNY )

Borowa Wieś: Kisilewicz - Kosa, Bogdanowicz, Lein, Nierada - Pietrz, Zygmunt, Łebek (36' Niemira), Dylong - Bogumiło (60' Cwajna), Gładczak

Silesia: Subczyński - Rożek (46' Ochman), Gołąb, Mażniak (80' Kęsik), Salicki - Halupczok (65' Derewońko), Kocjan (80' Stańko), Kwiędacz, Sadowski - Suker (46' Lewandowski), Stich

żółta: Nierada - Ochman, Stich

Marek Suker ( po meczu ):

W dzisiejszym meczu nie zagraliśmy wybitnie dobrze. Byliśmy skuteczni w pierwszym fragmencie meczu, a później gra wieloma momentami była chaotyczna i szarpana. Na pewno nie jest to taka gra, jakiej bym chciał. Bardzo solidnie zagraliśmy w defensywie i to pozwoliło nam w miarę spokojnie kontrolować wynik. Wydaje się, że cel jakim było miejsce w pierwszej piątce ligi jest na wyciągnięcie ręki.