Silesia:   Hońca - Rożek, Gołąb, Skworc, Kołodziej (70' Dzikiewicz) - Kuciński, Salicki (75' Szurka), Warzycha, Kwiędacz (75' Nowicki) - Stich (46' Lewandowski), Jankowski (85' Stańko)

Drama: Buszka - Fic, Dzido, Orzeszyna, Gruszka - Bodziony (78' Banaś), Chwastek (65'  Koshny), Gajewski (43' Hermasz), Pstuś (78'  Makowski) - Lachowski (65' Ptak), Kotalczyk (46' Jonik)

****************************

żółta:    --------

Marek Suker ( po spotkaniu ) :

Drama to nasza tutejsza “Wieczysta”. W ich kadrze zawodnicy mają więcej rozegranych meczów na szczeblu centralnym, niż moi na poziomie ligi okręgowej. Mimo to podjęliśmy rękawice i walczyliśmy. W polu wyglądaliśmy bardzo poprawnie, nie oddaliśmy pola liderowi i mecz był bardzo wyrównany. Niestety doświadczenie i umiejętności w wykończeniu akcji były bardzo po stronie Dramy. Mecz został rozstrzygnięty między 10-20 minutą meczu, kiedy straciliśmy 3 bramki, oraz między 70-80 minutą kiedy tracimy kolejne 3.Był moment między 45 a 60 minutą, kiedy strzeliliśmy gola na 1-3 i zmarnowaliśmy 2 stuprocentowe sytuacje, jedną wychodząc od połowy 2 na 1 i drugą sam na sam z bramkarzem trafiając w niego, że gdyby to wpadło mogłoby być różnie. Chcąc coś urwać z takim rywalem musisz strzelać wszystko co wykreujesz.Z tych 6 bramek, przynajmniej w 3 przypadkach sami bardzo pomogliśmy Dramie i nie powinny one paść.Mam młodą drużynę, w zeszłym sezonie zajęliśmy 2 miejsce (za rezerwami Piasta, które grały prawie samą młodzieżą) w systemie Pro Junior System na najmłodszą drużynę ligi. Tego lata doszli kolejni młodzi chłopcy. Bramkarz i obrońca, którzy dziś zagrali pełne 90 minut – są z rocznika 2004 i walczyli jak równy z równym z ligowymi wyjadaczami.Drama oczywiście była lepszym zespołem, ale uważam, że wynik 1-6 jest ciut za wysoki w stosunku do tego co działo się na boisku.