15 KOLEJKA - SILESIA MIECHOWICE - ORZEŁ BIAŁY BRZEZINY ŚLĄSKIE

15 kolejka, Liga okręgowa 2020/2021, grupa: śląska ( I Bytom)

24.10.2020 - 15:00

( MECZ BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI )

Silesia Miechowice - Orzeł Biały Brzeziny Śląskie

2:0 - Cziba, 35 min

2:1 - Janik, 60 min

2:2 - Janik, 67 min

3:2 - Pośpiech, 81 min

Silesia: Glanc - Skworc, Maźniak, Pośpiech, Gawkowski - Kocjan, Halupczok (90+3' Miłkowski), Stich (85' Ochman), Cziba - Wojtkowiak (89' Stańko), Saternus (65' Suker)

Brzeziny: Kleinert - Pawełczyk, Sobczyk, Ochmann (83' Franiel), Wojtacha (80' Wójtowicz) - Skutela, Czech, Janik, Franielczyk - Danecki, Piątek (63' Benjamin)

żółta:  Maźniak, Ochman

czerwona: Maźniak (69 minuta)

Marek Suker (po meczu):

Scenariusz tego meczu to kopiuj/wklej z meczów z Odrą, Unią Strzybnica i Olimpią Boruszowice u siebie tylko, że z happy endem. Znowu prowadzimy, tym razem dwoma golami, żeby po swoich sytuacjach i kontrach przeciwnika dostać dwie bramki. Za chwilę straciliśmy zawodnika i widmo straty punktów kolejny raz zajrzało w oczy. Na szczęście w dziesiątkę udało się przecisnąć ten mecz po stałym fragmencie. Strzelamy sporo bramek, ale i sporo tracimy. Wynika to z tego, że w związku z problemami kadrowymi wśród defensywnych zawodników gramy 7-8 ofensywnymi i trudno wyważyć proporcję między obroną, a atakiem. Naturalna chęć atakowania wygrywa z rozsądkiem, a przez to się odkrywamy i tracimy bramki. Musimy nad tym pracować. Najważniejsze, że mamy 3 punkty i jesteśmy ciągle w grze o czwórkę.