17 KOLEJKA - UNIA STRZYBNICA - SILESIA MIECHOWICE

17 kolejka, Liga okręgowa 2020/2021, grupa: śląska ( I Bytom)

07.11.2020 - 13:00

Unia Strzybnica - Silesia Miechowice

0:1 - Saternus, 5 min

1:1 - Stańko, 36 min

2:1 - Thiel, 52 min

Unia: Mól - Kurdybaniuk, K.Różański, Duda, Siwy (75' Lindmajer) - Jur, Wypych, Thiel, Stańko (73' Sobel) - Jakóbik (70' Srebro), D.Różański

Silesia: Glanc - Skworc, Maźniak (66' Jankowski), Pośpiech, Gawkowski - Halupczok, Stich (62' Warzycha), Saternus, Wojtkowiak (70' Suker) - Lewandowski, Cziba

żółta: Wypych, Thiel, Ochałek - Saternus, Cziba,

Marek Suker (po spotkaniu):

Szybki wyrównany mecz. Zmarnowaliśmy tradycyjnie mnóstwo bardzo dobrych sytuacji, ale przeciwnicy również. Wynik 6-6 bardziej by odpowiadał temu, co działo się na boisku. Mamy wielki problem, bo trwonimy to, co wypracowaliśmy w pierwszej części rundy. Sytuacja jest dla nas klarowna przed ostatnią kolejką. Jeśli wygramy mecz u siebie z bezpośrednim rywalem za tydzień, osiągniemy swój cel nie oglądając się na innych. Teraz musimy udowodnić sami sobie, czy jesteśmy na tyle mocni, zarówno psychicznie jak i piłkarsko, żeby grać z najlepszymi w lidze? Czy jednak będziemy walczyć w grupie spadkowej o utrzymanie.