26 KOLEJKA - SILESIA MIECHOWICE - ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC

2:0 - Stich, 23 min

2:1 - Hałatek, 52 min

2:2 - Polak, 81 min

Silesia: Glanc - Nowak (65' Griner), Gołąb (46' Schmidt), Warzycha, Skworc (88' Kafka) - Salicki, Kocjan, Stich (77' Sadlak), Lewandowski - Szubert (17' Jankowski), Suker (65' Ogaza)

Zagłębie: Jewuła - Kłosek, Durnaś, Gądek, Prokop (53' Łoziński) - Szwed, Hałatek, Janicki (8' Kumor), Koniusz - Moncada, Pietrzak (46' Polak)

żółta: Kocjan - Polak, Jewuła

Marek Suker (po spotkaniu):

Mecz z Zagłębiem to dwie zupełnie różne połowy. Pierwsza, w której każda nasza akcja pachniała bramką. Stworzyliśmy sobie 5 wymarzonych sytuacji, ale tylko dwie zakończyły się bramkami. Oraz drugą, kiedy zaczęła wychodzić przewaga wybiegania i możliwości fizycznych młodych chłopaków z Zagłębia, którzy nas zdominowali strzelili dwa gole i mieli okazję na kolejne. Szkoda, bo w 94 minucie grający bardzo dobry mecz Rafał Lewandowski miał na nodze piłkę meczową i jej nie wykorzystał. Punkt jednak przyjmujemy z pokorą i cieszymy się z trzeciego meczu z rzędu bez porażki. Sytuację w drużynie mam taką, iż na mecz mam 22 gotowych i chętnych gry chłopaków, i z bólem serca odsyłam kilku z nich na trybuny. Dziękuję im za te ”problemy”, bo widzimy jak wyglądają kadry innych zespołów na tym etapie sezonu. Myślę, że to jak pracujemy, dobra atmosfera w drużynie, rywalizacja w składzie i dobre warunki do treningu to znakomity fundament do rozwoju i coraz lepszej gry.