Sokół: Chlebik - Dolibóg, Moczek, Tokarski, Wyląg - Karkocha, Biela (40' Tobor), Junkiert, Niesler - Ślusarczyk (60; Krupa), Turowski (80' Tomala)

Silesia: Glanc - Prymka, Pośpiech, Skworc, Ogaza (86' Stańko)) - Halupczok, Kocjan (46' Maźniak), Stich – Nowak (46' Lechki), Jankowski (67' Lewandowski), Suker (80' Kasprzycki)​

******************************

żółta: Karkocha, Turowski - Kocjan, Ogaza, Pośpiech

czerwona: Karkocha

Marek Suker (trener ):

Pierwsze nasze zwycięstwo rodziło się w bólach. W pierwszej połowie odezwały się wszystkie demony z poprzednich meczy. Do przodu mimo, iż często bywaliśmy w polu karnym rywala to kończyliśmy akcję niecelnymi, zbyt słabymi strzałami, bądź brakiem ostatniego podania, a z tyłu znowu zabrakło koncentracji przy stałym fragmencie gry i przegrywaliśmy 1-0. W drugiej połowie jednak udało się już dwie sytuacje dosyć szybko zamienić na bramki i grało się spokojniej. W doliczonym czasie gry było gorąco w naszym polu karnym po długich wrzutach z autu rywali, na szczęście udało się jeszcze wyprowadzić kontrę i skończyć mecz. Łapiemy głębszy oddech i będziemy chcieli pójść za ciosem.