Silesia: Glanc - Prymka, Pospiech, Mazniak, Ogaza (45' Nowak)- Jankowski (45' Lewandowski), Halupczok, Kocjan (77' Warzycha), Stich (85' Kasprzycki), Lechki (71' Placzek) - Suker (62 min Pszczolinski)

Czarni: Migus - Skutnik, Wieczorek, Guldziński, Kwaśniewski (60' Cieślik) - Zalek (85' Róża), Lizurek, Franiel, Pietrzyk - Wypych (80' Działach), Sprot

******************************

żółta: Ogaza, Lewandowski - WIeczorek, Guldziński

Marek Suker (trener Silesii):

Po dzisiejszym meczu czuję spory niedosyt. Mecz miał dwa kluczowe momenty, stracona bramka po nie przerwanej akcji w doliczonym czasie pierwszej połowy na 2-2, gdzie jestem pewien, że gdyby nie padła to zaraz po przerwie nasza trzecia bramka, którą zdobyliśmy zamknęłaby mecz. Oraz sytuacja przy wyniku 3-3 ,gdzie sędzia nie podyktował dla nas ewidentnego karnego, gdzie sam arbiter po meczu przyznał, że popełnił błąd. Trzeba uczciwie oddać rywalowi, że również miał piłkę meczową na 5 metrze w 93 minucie, więc z pokorą trzeba przyjąć ten remis, bo mogło być różnie. Na pewno 4 punkty w 4 meczach to dużo poniżej naszych oczekiwań, a mecze wrześniowe przynajmniej na papierze wyglądają na bardzo trudne. Ale papier papierem, a my będziemy chcieli sprawiać niespodzianki i punktować więcej niż w sierpniu.