9 KOLEJKA - GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE - SILESIA MIECHOWICE

09 kolejka, Liga okręgowa 2019/2020, grupa: śląska I (Bytom-Zabrze)

05.10.2019 - 15:00

Górnik Bobrowniki Śląskie - Silesia Miechowice​

0:1 - Suker, 10 min

0:2 - Suker, 18 min

0:3 - Suker, 19 min

0:4 - Płaczek, 51 min

1:4 - Banaś, 61 min ( KARNY)

1:5 - Suker, 70 min ( KARNY)

2:5 - Brzezina,  74 min

2:6 - Warzycha, 83 min

2:7 - Halupczok, 87 min

2:8 - Prymka, 88 min

3:8 - Ślęzok, 89 min

Bobrowniki: Frankiewicz - K.Gałęziok (55' Nawara), Mik, Slęzok, Kosak - Brzezina, Banaś, Kaminiorz (65' Jaskuła), Tomala (75' Baran) - Fesner (55' Belik), Dziuk

Silesia: Kudła - Prymka, Gołąb, Pośpiech, Skworc - Warzycha, Kocjan (80' Halupczok), Płaczek (76' Ogaza), Lechki (60' Lewandowski) - Pszczoliński (70' Stich), Suker

żółta: Kocjan, Lechki, Skworc, Lewandowski

Marek Suker (po meczu):

Plan na ten mecz ułożony pod rywala, oraz mokre i wąskie boisko zakładał wariant siłowy, czyli maksymalnie uproszczona gra, oraz agresywna gra w środku nastawiona na wysoki odbiór. Plan wypalił i do przerwy właściwie wszystko było przesądzone. Mocno ostatnio pracowaliśmy nad skutecznością, zaczęło wpadać i jesteśmy drugą drużyną ligi pod względem strzelonych bramek. Gorzej to wygląda w grze defensywnej całego zespołu, bo dwie z tych bramek, które dziś straciliśmy to są bramki podarowane w prezencie rywalowi. Naprawdę muszę pochwalić drużynę, bo dziś zagraliśmy naprawdę bardzo dobry mecz. Cieszę się, iż coraz więcej z tych rzeczy o których sobie mówimy, chłopaki zaczynają rozumieć i wprowadzać do gry. Nie popadamy w hurraoptymizm, ale do Pyskowic pojedziemy za tydzień, aby również strzelać i punktować.