Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
6:3
CKS Czeladź
Zew Sosnowiec
8:3
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Akademia Sportu Wojkowice
2:1
RKS Grodziec Będzin
Górnik Sosnowiec
2:2
Górnik Jaworzno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
4:2
Zew Sosnowiec
AKS Niwka Sosnowiec
3:3
Górnik Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
1:0
Akademia Sportu Wojkowice
CKS Czeladź
0:5
RKS Grodziec Będzin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Sosnowiec
1:1
CKS Czeladź
Zew Sosnowiec
4:1
AKS Niwka Sosnowiec
Akademia Sportu Wojkowice
0:2
Górnik Jaworzno
RKS Grodziec Będzin
10:0
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
2:1
RKS Grodziec Będzin
AKS Niwka Sosnowiec
2:1
Akademia Sportu Wojkowice
CKS Czeladź
3:4
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Górnik Sosnowiec
1:2
Zew Sosnowiec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
2:3
CKS Czeladź
Akademia Sportu Wojkowice
1:5
Górnik Sosnowiec
RKS Grodziec Będzin
8:4
AKS Niwka Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
0:3
Górnik Jaworzno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
6:4
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Zew Sosnowiec
2:1
Akademia Sportu Wojkowice
CKS Czeladź
1:4
Górnik Jaworzno
Górnik Sosnowiec
3:4
RKS Grodziec Będzin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
3:2
AKS Niwka Sosnowiec
Akademia Sportu Wojkowice
2:1
CKS Czeladź
RKS Grodziec Będzin
0:3
Zew Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
3:1
Górnik Sosnowiec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
2:1
Górnik Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
6:4
Zew Sosnowiec
RKS Grodziec Będzin
3:1
Akademia Sportu Wojkowice
CKS Czeladź
1:2
AKS Niwka Sosnowiec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
2:9
Górnik Jaworzno
Akademia Sportu Wojkowice
3:4
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Górnik Sosnowiec
3:1
AKS Niwka Sosnowiec
RKS Grodziec Będzin
2:0
CKS Czeladź
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
0:0
Akademia Sportu Wojkowice
AKS Niwka Sosnowiec
1:7
Zew Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:3
RKS Grodziec Będzin
CKS Czeladź
1:1
Górnik Sosnowiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:2
CKS Czeladź
RKS Grodziec Będzin
3:1
Górnik Jaworzno
Akademia Sportu Wojkowice
1:1
AKS Niwka Sosnowiec
Zew Sosnowiec
5:2
Górnik Sosnowiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Czeladź
1:2
Zew Sosnowiec
Górnik Sosnowiec
2:4
Akademia Sportu Wojkowice
AKS Niwka Sosnowiec
0:5
RKS Grodziec Będzin
Górnik Jaworzno
6:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
3:0
CKS Czeladź
RKS Grodziec Będzin
2:0
Górnik Sosnowiec
Akademia Sportu Wojkowice
0:4
Zew Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
3:2
AKS Niwka Sosnowiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
2:1
RKS Grodziec Będzin
Górnik Sosnowiec
1:6
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
CKS Czeladź
0:0
Akademia Sportu Wojkowice
AKS Niwka Sosnowiec
0:10
Górnik Jaworzno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości