Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
2:0
Zgoda Byczyna
Iskra Psary
2:4
Unia Ząbkowice
Górnik Sosnowiec
1:1
Skalniak Kroczyce
Błękitni Sarnów
5:0
Ostoja Żelisławice
Niwy Brudzowice
2:2
CKS Czeladź
Źródło Kromołów
3:1
MKS Poręba
MKS Ujejsce
5:2
Przemsza Okradzionów
KSG Psary
2:2
MKS Sławków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
4:5
KSG Psary
CKS Czeladź
5:1
MKS Poręba
Przemsza Okradzionów
3:8
Źródło Kromołów
Niwy Brudzowice
3:0
Iskra Psary
Ostoja Żelisławice
5:3
MKS Ujejsce
Skalniak Kroczyce
4:0
Błękitni Sarnów
MKS Sławków
2:4
AKS Niwka Sosnowiec
Zgoda Byczyna
6:0
Górnik Sosnowiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
3:1
Unia Ząbkowice
Iskra Psary
0:2
CKS Czeladź
Górnik Sosnowiec
0:1
MKS Sławków
Błękitni Sarnów
5:1
Zgoda Byczyna
MKS Poręba
2:4
Przemsza Okradzionów
Źródło Kromołów
2:1
Ostoja Żelisławice
MKS Ujejsce
3:0*
Skalniak Kroczyce
KSG Psary
0:2
Niwy Brudzowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
1:4
Górnik Sosnowiec
CKS Czeladź
4:1
Przemsza Okradzionów
Skalniak Kroczyce
3:1
Źródło Kromołów
MKS Sławków
2:4
Błękitni Sarnów
Zgoda Byczyna
2:1
MKS Ujejsce
KSG Psary
2:0
Iskra Psary
Niwy Brudzowice
2:1
AKS Niwka Sosnowiec
Ostoja Żelisławice
5:0
MKS Poręba
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
3:0
Iskra Psary
Błękitni Sarnów
2:1
Unia Ząbkowice
Przemsza Okradzionów
1:4
Ostoja Żelisławice
MKS Poręba
0:2
Skalniak Kroczyce
Źródło Kromołów
4:0
Zgoda Byczyna
KSG Psary
1:3
CKS Czeladź
Górnik Sosnowiec
2:0
Niwy Brudzowice
MKS Ujejsce
0:1
MKS Sławków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
0:2
MKS Ujejsce
Iskra Psary
0:1
Górnik Sosnowiec
CKS Czeladź
1:0
Ostoja Żelisławice
Niwy Brudzowice
3:2
Błękitni Sarnów
Skalniak Kroczyce
3:0
Przemsza Okradzionów
MKS Sławków
0:1
Źródło Kromołów
Zgoda Byczyna
6:1
MKS Poręba
KSG Psary
0:4
AKS Niwka Sosnowiec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Sosnowiec
6:1
KSG Psary
Błękitni Sarnów
6:2
Iskra Psary
Ostoja Żelisławice
0:1
Skalniak Kroczyce
MKS Poręba
1:5
MKS Sławków
Źródło Kromołów
2:1
Unia Ząbkowice
MKS Ujejsce
1:1
Niwy Brudzowice
AKS Niwka Sosnowiec
3:2
CKS Czeladź
Przemsza Okradzionów
1:6
Zgoda Byczyna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
1:2
Górnik Sosnowiec
Unia Ząbkowice
6:1
MKS Poręba
CKS Czeladź
1:1
Skalniak Kroczyce
Niwy Brudzowice
1:5
Źródło Kromołów
MKS Sławków
3:1
Przemsza Okradzionów
Zgoda Byczyna
3:1
Ostoja Żelisławice
KSG Psary
2:6
Błękitni Sarnów
Iskra Psary
1:6
MKS Ujejsce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Sosnowiec
0:5
CKS Czeladź
Błękitni Sarnów
2:1
AKS Niwka Sosnowiec
Przemsza Okradzionów
4:2
Unia Ząbkowice
Ostoja Żelisławice
3:1
MKS Sławków
MKS Poręba
1:2
Niwy Brudzowice
Skalniak Kroczyce
0:2
Zgoda Byczyna
Źródło Kromołów
4:0
Iskra Psary
MKS Ujejsce
6:1
KSG Psary
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
3:2
MKS Ujejsce
Unia Ząbkowice
0:1
Ostoja Żelisławice
Iskra Psary
1:1
MKS Poręba
Górnik Sosnowiec
1:1
Błękitni Sarnów
CKS Czeladź
2:0
Zgoda Byczyna
Niwy Brudzowice
3:3
Przemsza Okradzionów
MKS Sławków
0:0
Skalniak Kroczyce
KSG Psary
1:7
Źródło Kromołów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Sarnów
2:1
CKS Czeladź
Przemsza Okradzionów
5:2
Iskra Psary
Ostoja Żelisławice
4:1
Niwy Brudzowice
MKS Poręba
1:1
KSG Psary
Skalniak Kroczyce
3:2
Unia Ząbkowice
Źródło Kromołów
5:0
AKS Niwka Sosnowiec
Zgoda Byczyna
5:3
MKS Sławków
MKS Ujejsce
2:0
Górnik Sosnowiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
2:0
MKS Poręba
Unia Ząbkowice
1:3
Zgoda Byczyna
Iskra Psary
1:5
Ostoja Żelisławice
Górnik Sosnowiec
2:1
Źródło Kromołów
Błękitni Sarnów
3:1
MKS Ujejsce
CKS Czeladź
2:1
MKS Sławków
Niwy Brudzowice
5:1
Skalniak Kroczyce
KSG Psary
4:5
Przemsza Okradzionów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Okradzionów
0:1
AKS Niwka Sosnowiec
MKS Poręba
0:5
Górnik Sosnowiec
Skalniak Kroczyce
2:1
Iskra Psary
Źródło Kromołów
2:1
Błękitni Sarnów
MKS Sławków
0:2
Unia Ząbkowice
Zgoda Byczyna
1:2
Niwy Brudzowice
MKS Ujejsce
0:1
CKS Czeladź
Ostoja Żelisławice
1:1
KSG Psary
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
1:0
Ostoja Żelisławice
Iskra Psary
3:4
Zgoda Byczyna
Górnik Sosnowiec
2:0
Przemsza Okradzionów
Błękitni Sarnów
5:1
MKS Poręba
CKS Czeladź
4:0
Unia Ząbkowice
Niwy Brudzowice
4:1
MKS Sławków
MKS Ujejsce
1:5
Źródło Kromołów
KSG Psary
0:5
Skalniak Kroczyce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
0:2
Niwy Brudzowice
Przemsza Okradzionów
2:5
Błękitni Sarnów
Ostoja Żelisławice
3:2
Górnik Sosnowiec
MKS Poręba
1:4
MKS Ujejsce
Skalniak Kroczyce
2:2
AKS Niwka Sosnowiec
Źródło Kromołów
2:2
CKS Czeladź
MKS Sławków
6:0
Iskra Psary
Zgoda Byczyna
4:2
KSG Psary
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
2:1
Iskra Psary
CKS Czeladź
2:0
Niwy Brudzowice
Przemsza Okradzionów
2:5
MKS Ujejsce
Ostoja Żelisławice
1:7
Błękitni Sarnów
MKS Poręba
1:2
Źródło Kromołów
Skalniak Kroczyce
4:0
Górnik Sosnowiec
Zgoda Byczyna
1:1
AKS Niwka Sosnowiec
MKS Sławków
0:3
KSG Psary
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Psary
1:3
Niwy Brudzowice
Błękitni Sarnów
0:2
Skalniak Kroczyce
AKS Niwka Sosnowiec
3:0
MKS Sławków
Górnik Sosnowiec
1:0
Zgoda Byczyna
MKS Poręba
0:8
CKS Czeladź
Źródło Kromołów
0:0
Przemsza Okradzionów
MKS Ujejsce
1:4
Ostoja Żelisławice
KSG Psary
3:1
Unia Ząbkowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
1:3
AKS Niwka Sosnowiec
CKS Czeladź
3:0
Iskra Psary
Przemsza Okradzionów
5:0
MKS Poręba
Ostoja Żelisławice
2:3
Źródło Kromołów
Skalniak Kroczyce
1:2
MKS Ujejsce
MKS Sławków
0:3
Górnik Sosnowiec
Zgoda Byczyna
2:1
Błękitni Sarnów
Niwy Brudzowice
2:2
KSG Psary
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
0:2
Niwy Brudzowice
Górnik Sosnowiec
0:1
Unia Ząbkowice
Błękitni Sarnów
3:0
MKS Sławków
Przemsza Okradzionów
3:3
CKS Czeladź
MKS Poręba
1:1
Ostoja Żelisławice
Źródło Kromołów
4:2
Skalniak Kroczyce
MKS Ujejsce
2:1
Zgoda Byczyna
KSG Psary
2:4
Iskra Psary
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
0:2
Błękitni Sarnów
Iskra Psary
0:4
AKS Niwka Sosnowiec
Niwy Brudzowice
8:2
Górnik Sosnowiec
Ostoja Żelisławice
2:1
Przemsza Okradzionów
Skalniak Kroczyce
6:0
MKS Poręba
MKS Sławków
0:3
MKS Ujejsce
Zgoda Byczyna
1:2
Źródło Kromołów
CKS Czeladź
5:1
KSG Psary
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Sosnowiec
1:5
Iskra Psary
Błękitni Sarnów
0:1
Niwy Brudzowice
Przemsza Okradzionów
3:3
Skalniak Kroczyce
Ostoja Żelisławice
0:1
CKS Czeladź
MKS Poręba
2:2
Zgoda Byczyna
Źródło Kromołów
3:0
MKS Sławków
MKS Ujejsce
0:1
Unia Ząbkowice
AKS Niwka Sosnowiec
8:1
KSG Psary
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
1:2
Źródło Kromołów
Iskra Psary
0:0
Błękitni Sarnów
CKS Czeladź
2:3
AKS Niwka Sosnowiec
Niwy Brudzowice
3:5
MKS Ujejsce
Skalniak Kroczyce
5:0
Ostoja Żelisławice
MKS Sławków
0:3
MKS Poręba
Zgoda Byczyna
1:1
Przemsza Okradzionów
KSG Psary
1:2
Górnik Sosnowiec
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Sosnowiec
2:4
AKS Niwka Sosnowiec
Przemsza Okradzionów
3:0
MKS Sławków
Ostoja Żelisławice
5:3
Zgoda Byczyna
MKS Poręba
0:2
Unia Ząbkowice
Skalniak Kroczyce
0:0
CKS Czeladź
Źródło Kromołów
4:0
Niwy Brudzowice
MKS Ujejsce
6:5
Iskra Psary
Błękitni Sarnów
3:0
KSG Psary
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
3:2
Błękitni Sarnów
Unia Ząbkowice
7:2
Przemsza Okradzionów
Iskra Psary
0:3
Źródło Kromołów
CKS Czeladź
5:1
Górnik Sosnowiec
Niwy Brudzowice
11:1
MKS Poręba
MKS Sławków
0:3
Ostoja Żelisławice
Zgoda Byczyna
3:1
Skalniak Kroczyce
KSG Psary
0:8
MKS Ujejsce
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Sarnów
3:3
Górnik Sosnowiec
Przemsza Okradzionów
3:2
Niwy Brudzowice
Ostoja Żelisławice
3:1
Unia Ząbkowice
MKS Poręba
2:3
Iskra Psary
Skalniak Kroczyce
3:0
MKS Sławków
Zgoda Byczyna
2:5
CKS Czeladź
MKS Ujejsce
2:3
AKS Niwka Sosnowiec
Źródło Kromołów
9:0
KSG Psary
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
0:1
Źródło Kromołów
Unia Ząbkowice
2:2
Skalniak Kroczyce
Iskra Psary
4:3
Przemsza Okradzionów
Górnik Sosnowiec
0:5
MKS Ujejsce
CKS Czeladź
0:1
Błękitni Sarnów
Niwy Brudzowice
3:2
Ostoja Żelisławice
MKS Sławków
0:3
Zgoda Byczyna
KSG Psary
4:2
MKS Poręba
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Żelisławice
3:2
Iskra Psary
MKS Poręba
0:3
AKS Niwka Sosnowiec
Skalniak Kroczyce
1:2
Niwy Brudzowice
Źródło Kromołów
4:3
Górnik Sosnowiec
MKS Sławków
0:3
CKS Czeladź
Zgoda Byczyna
6:3
Unia Ząbkowice
MKS Ujejsce
4:2
Błękitni Sarnów
Przemsza Okradzionów
6:0
KSG Psary
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
5:2
Przemsza Okradzionów
Unia Ząbkowice
3:0
MKS Sławków
Iskra Psary
1:5
Skalniak Kroczyce
Górnik Sosnowiec
3:0
MKS Poręba
Błękitni Sarnów
0:1
Źródło Kromołów
CKS Czeladź
4:2
MKS Ujejsce
Niwy Brudzowice
2:2
Zgoda Byczyna
KSG Psary
6:3
Ostoja Żelisławice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Źródło Kromołów
5:1
MKS Ujejsce
MKS Poręba
0:3
Błękitni Sarnów
Przemsza Okradzionów
5:2
Górnik Sosnowiec
Ostoja Żelisławice
0:4
AKS Niwka Sosnowiec
Zgoda Byczyna
2:1
Iskra Psary
MKS Sławków
0:3
Niwy Brudzowice
Unia Ząbkowice
0:2
CKS Czeladź
Skalniak Kroczyce
3:1
KSG Psary
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
4:0
Skalniak Kroczyce
Iskra Psary
3:0
MKS Sławków
Górnik Sosnowiec
3:1
Ostoja Żelisławice
Błękitni Sarnów
4:5
Przemsza Okradzionów
CKS Czeladź
1:0
Źródło Kromołów
Niwy Brudzowice
6:3
Unia Ząbkowice
MKS Ujejsce
5:0
MKS Poręba
KSG Psary
2:5
Zgoda Byczyna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości