zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
4:0
TS Tarnowiczanka
Iskra Lasowice
1:2
Czarni Sucha Góra
Nitron Krupski Młyn
2:1
Andaluzja Brzozowice-Kamień
Górnik Bobrowniki Śląskie
6:2
Nadzieja Bytom
Czarni Kozłowa Góra
0:0
KS Piekary Śląskie
Piast Ożarowice
2:6
Olimpia Boruszowice
Drama Zbrosławice
6:1
Rozbark Bytom
Orkan Dąbrówka Wielka
2:4
LKS Żyglin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piekary Śląskie
1:1
Orkan Dąbrówka Wielka
Andaluzja Brzozowice-Kamień
0:1
Czarni Kozłowa Góra
Olimpia Boruszowice
0:0
Nitron Krupski Młyn
Nadzieja Bytom
3:5
Przyszłość Nowe Chechło
Czarni Sucha Góra
1:3
Drama Zbrosławice
LKS Żyglin
1:1
Iskra Lasowice
Rozbark Bytom
2:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
TS Tarnowiczanka
4:2
Piast Ożarowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
2:1
Rozbark Bytom
Iskra Lasowice
1:0
Orkan Dąbrówka Wielka
Nitron Krupski Młyn
0:0
TS Tarnowiczanka
Górnik Bobrowniki Śląskie
3:1
Czarni Sucha Góra
Czarni Kozłowa Góra
1:3
Olimpia Boruszowice
Piast Ożarowice
5:0
Nadzieja Bytom
Andaluzja Brzozowice-Kamień
2:0
KS Piekary Śląskie
Drama Zbrosławice
1:2
LKS Żyglin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
2:2
Nitron Krupski Młyn
Iskra Lasowice
1:3
Drama Zbrosławice
Olimpia Boruszowice
2:0
KS Piekary Śląskie
LKS Żyglin
3:3
Górnik Bobrowniki Śląskie
TS Tarnowiczanka
1:3
Czarni Kozłowa Góra
Rozbark Bytom
1:2
Piast Ożarowice
Czarni Sucha Góra
0:0
Przyszłość Nowe Chechło
Orkan Dąbrówka Wielka
0:1
Andaluzja Brzozowice-Kamień
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
4:1
LKS Żyglin
Górnik Bobrowniki Śląskie
3:1
Iskra Lasowice
KS Piekary Śląskie
4:0
TS Tarnowiczanka
Czarni Kozłowa Góra
4:1
Nadzieja Bytom
Piast Ożarowice
1:0
Czarni Sucha Góra
Andaluzja Brzozowice-Kamień
2:2
Olimpia Boruszowice
Drama Zbrosławice
7:0
Orkan Dąbrówka Wielka
Nitron Krupski Młyn
1:2
Rozbark Bytom
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
0:1
KS Piekary Śląskie
Przyszłość Nowe Chechło
2:1
Iskra Lasowice
LKS Żyglin
1:2
Piast Ożarowice
Rozbark Bytom
0:1
Czarni Kozłowa Góra
Czarni Sucha Góra
2:2
Nitron Krupski Młyn
TS Tarnowiczanka
1:1
Andaluzja Brzozowice-Kamień
Drama Zbrosławice
2:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Orkan Dąbrówka Wielka
0:2
Olimpia Boruszowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
0:3
Drama Zbrosławice
Nitron Krupski Młyn
0:1
LKS Żyglin
Górnik Bobrowniki Śląskie
3:1
Orkan Dąbrówka Wielka
Olimpia Boruszowice
1:0
TS Tarnowiczanka
KS Piekary Śląskie
3:0
Rozbark Bytom
Piast Ożarowice
3:2
Iskra Lasowice
Andaluzja Brzozowice-Kamień
6:0
Nadzieja Bytom
Czarni Kozłowa Góra
1:3
Czarni Sucha Góra
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
2:5
Olimpia Boruszowice
Iskra Lasowice
0:4
Nitron Krupski Młyn
Górnik Bobrowniki Śląskie
4:1
Przyszłość Nowe Chechło
LKS Żyglin
3:1
Czarni Kozłowa Góra
Czarni Sucha Góra
1:3
KS Piekary Śląskie
Drama Zbrosławice
8:0
Piast Ożarowice
Orkan Dąbrówka Wielka
3:1
TS Tarnowiczanka
Rozbark Bytom
2:2
Andaluzja Brzozowice-Kamień
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
4:1
Orkan Dąbrówka Wielka
Nitron Krupski Młyn
0:2
Drama Zbrosławice
Olimpia Boruszowice
2:0
Rozbark Bytom
TS Tarnowiczanka
4:2
Nadzieja Bytom
KS Piekary Śląskie
1:2
LKS Żyglin
Czarni Kozłowa Góra
4:1
Iskra Lasowice
Piast Ożarowice
0:3
Górnik Bobrowniki Śląskie
Andaluzja Brzozowice-Kamień
1:1
Czarni Sucha Góra
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
3:2
Piast Ożarowice
Iskra Lasowice
0:1
KS Piekary Śląskie
Górnik Bobrowniki Śląskie
4:1
Nitron Krupski Młyn
LKS Żyglin
6:0
Andaluzja Brzozowice-Kamień
Rozbark Bytom
1:1
TS Tarnowiczanka
Czarni Sucha Góra
0:1
Olimpia Boruszowice
Drama Zbrosławice
4:1
Czarni Kozłowa Góra
Orkan Dąbrówka Wielka
2:3
Nadzieja Bytom
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
0:0
Rozbark Bytom
Nitron Krupski Młyn
0:1
Przyszłość Nowe Chechło
Olimpia Boruszowice
0:2
LKS Żyglin
TS Tarnowiczanka
2:1
Czarni Sucha Góra
KS Piekary Śląskie
0:0
Drama Zbrosławice
Czarni Kozłowa Góra
1:3
Górnik Bobrowniki Śląskie
Piast Ożarowice
8:1
Orkan Dąbrówka Wielka
Andaluzja Brzozowice-Kamień
2:0
Iskra Lasowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
2:2
Czarni Kozłowa Góra
Iskra Lasowice
2:3
Olimpia Boruszowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
3:1
KS Piekary Śląskie
LKS Żyglin
2:1
TS Tarnowiczanka
Drama Zbrosławice
7:2
Andaluzja Brzozowice-Kamień
Czarni Sucha Góra
6:4
Nadzieja Bytom
Piast Ożarowice
0:4
Nitron Krupski Młyn
Orkan Dąbrówka Wielka
3:1
Rozbark Bytom
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
0:1
LKS Żyglin
Nitron Krupski Młyn
0:0
Orkan Dąbrówka Wielka
Olimpia Boruszowice
0:1
Drama Zbrosławice
TS Tarnowiczanka
2:1
Iskra Lasowice
Rozbark Bytom
1:3
Czarni Sucha Góra
KS Piekary Śląskie
1:2
Przyszłość Nowe Chechło
Czarni Kozłowa Góra
4:1
Piast Ożarowice
Andaluzja Brzozowice-Kamień
0:3
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Dąbrówka Wielka
1:1
Czarni Sucha Góra
Przyszłość Nowe Chechło
2:2
Andaluzja Brzozowice-Kamień
Iskra Lasowice
4:0
Nadzieja Bytom
Nitron Krupski Młyn
3:2
Czarni Kozłowa Góra
Górnik Bobrowniki Śląskie
5:1
Olimpia Boruszowice
LKS Żyglin
4:0
Rozbark Bytom
Drama Zbrosławice
5:0
TS Tarnowiczanka
Piast Ożarowice
0:2
KS Piekary Śląskie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Boruszowice
6:2
Przyszłość Nowe Chechło
TS Tarnowiczanka
1:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
Rozbark Bytom
1:3
Iskra Lasowice
KS Piekary Śląskie
2:2
Nitron Krupski Młyn
Drama Zbrosławice
9:0
Nadzieja Bytom
Czarni Sucha Góra
2:5
LKS Żyglin
Czarni Kozłowa Góra
4:2
Orkan Dąbrówka Wielka
Andaluzja Brzozowice-Kamień
10:0
Piast Ożarowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
0:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
Olimpia Boruszowice
5:1
Piast Ożarowice
TS Tarnowiczanka
1:3
Przyszłość Nowe Chechło
Rozbark Bytom
0:3*
Drama Zbrosławice
Czarni Sucha Góra
1:1
Iskra Lasowice
Andaluzja Brzozowice-Kamień
2:0
Nitron Krupski Młyn
LKS Żyglin
3:0*
Orkan Dąbrówka Wielka
KS Piekary Śląskie
2:2
Czarni Kozłowa Góra
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Drama Zbrosławice
7:3
Czarni Sucha Góra
Przyszłość Nowe Chechło
1:1
Nadzieja Bytom
Iskra Lasowice
0:3
LKS Żyglin
Nitron Krupski Młyn
3:1
Olimpia Boruszowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
3:0
Rozbark Bytom
Czarni Kozłowa Góra
0:2
Andaluzja Brzozowice-Kamień
Piast Ożarowice
3:0
TS Tarnowiczanka
Orkan Dąbrówka Wielka
0:2
KS Piekary Śląskie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
1:2
Piast Ożarowice
Orkan Dąbrówka Wielka
0:3
Iskra Lasowice
Olimpia Boruszowice
1:2
Czarni Kozłowa Góra
LKS Żyglin
0:1
Drama Zbrosławice
TS Tarnowiczanka
0:1
Nitron Krupski Młyn
Rozbark Bytom
0:4
Przyszłość Nowe Chechło
KS Piekary Śląskie
3:2
Andaluzja Brzozowice-Kamień
Czarni Sucha Góra
1:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
1:2
Czarni Sucha Góra
Nitron Krupski Młyn
7:0
Nadzieja Bytom
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:4
LKS Żyglin
KS Piekary Śląskie
0:1
Olimpia Boruszowice
Czarni Kozłowa Góra
2:0
TS Tarnowiczanka
Piast Ożarowice
5:1
Rozbark Bytom
Andaluzja Brzozowice-Kamień
0:0
Orkan Dąbrówka Wielka
Drama Zbrosławice
7:1
Iskra Lasowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
3:7
Czarni Kozłowa Góra
Iskra Lasowice
2:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Olimpia Boruszowice
0:4
Andaluzja Brzozowice-Kamień
LKS Żyglin
3:0
Przyszłość Nowe Chechło
TS Tarnowiczanka
1:3
KS Piekary Śląskie
Rozbark Bytom
0:3
Nitron Krupski Młyn
Czarni Sucha Góra
0:1
Piast Ożarowice
Orkan Dąbrówka Wielka
0:8
Drama Zbrosławice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
1:3
Przyszłość Nowe Chechło
Nitron Krupski Młyn
0:1
Czarni Sucha Góra
Górnik Bobrowniki Śląskie
4:2
Drama Zbrosławice
Olimpia Boruszowice
8:1
Orkan Dąbrówka Wielka
KS Piekary Śląskie
1:3
Nadzieja Bytom
Czarni Kozłowa Góra
8:1
Rozbark Bytom
Piast Ożarowice
0:3
LKS Żyglin
Andaluzja Brzozowice-Kamień
0:0
TS Tarnowiczanka
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
1:2
Andaluzja Brzozowice-Kamień
Iskra Lasowice
1:2
Piast Ożarowice
LKS Żyglin
1:0
Nitron Krupski Młyn
TS Tarnowiczanka
2:5
Olimpia Boruszowice
Rozbark Bytom
0:0
KS Piekary Śląskie
Czarni Sucha Góra
2:2
Czarni Kozłowa Góra
Drama Zbrosławice
9:0
Przyszłość Nowe Chechło
Orkan Dąbrówka Wielka
1:3
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
0:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Nitron Krupski Młyn
4:0
Iskra Lasowice
Olimpia Boruszowice
3:3
Nadzieja Bytom
TS Tarnowiczanka
0:1
Orkan Dąbrówka Wielka
KS Piekary Śląskie
1:3
Czarni Sucha Góra
Czarni Kozłowa Góra
2:2
LKS Żyglin
Andaluzja Brzozowice-Kamień
0:0
Rozbark Bytom
Piast Ożarowice
0:3
Drama Zbrosławice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sucha Góra
3:2
Andaluzja Brzozowice-Kamień
Nadzieja Bytom
1:0
TS Tarnowiczanka
Iskra Lasowice
1:3
Czarni Kozłowa Góra
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:2
Piast Ożarowice
LKS Żyglin
1:0
KS Piekary Śląskie
Rozbark Bytom
1:1
Olimpia Boruszowice
Drama Zbrosławice
4:1
Nitron Krupski Młyn
Orkan Dąbrówka Wielka
3:2
Przyszłość Nowe Chechło
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
2:2
Orkan Dąbrówka Wielka
Nitron Krupski Młyn
0:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Olimpia Boruszowice
1:2
Czarni Sucha Góra
TS Tarnowiczanka
6:0
Rozbark Bytom
KS Piekary Śląskie
1:1
Iskra Lasowice
Czarni Kozłowa Góra
0:5
Drama Zbrosławice
Piast Ożarowice
- : -
Przyszłość Nowe Chechło
Andaluzja Brzozowice-Kamień
0:2
LKS Żyglin
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
0:1
Nitron Krupski Młyn
Iskra Lasowice
2:2
Andaluzja Brzozowice-Kamień
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:0
Czarni Kozłowa Góra
LKS Żyglin
2:1
Olimpia Boruszowice
Rozbark Bytom
1:0
Nadzieja Bytom
Czarni Sucha Góra
4:0
TS Tarnowiczanka
Drama Zbrosławice
4:0
KS Piekary Śląskie
Orkan Dąbrówka Wielka
0:0
Piast Ożarowice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
2:2
Czarni Sucha Góra
Nitron Krupski Młyn
3:1
Piast Ożarowice
Olimpia Boruszowice
2:4
Iskra Lasowice
TS Tarnowiczanka
0:1
LKS Żyglin
Rozbark Bytom
1:7
Orkan Dąbrówka Wielka
KS Piekary Śląskie
5:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Czarni Kozłowa Góra
5:3
Przyszłość Nowe Chechło
Andaluzja Brzozowice-Kamień
2:3
Drama Zbrosławice
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
1:3
KS Piekary Śląskie
Iskra Lasowice
1:4
TS Tarnowiczanka
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:5
Andaluzja Brzozowice-Kamień
LKS Żyglin
5:0
Nadzieja Bytom
Czarni Sucha Góra
3:0*
Rozbark Bytom
Piast Ożarowice
3:1
Czarni Kozłowa Góra
Drama Zbrosławice
5:2
Olimpia Boruszowice
Orkan Dąbrówka Wielka
3:0
Nitron Krupski Młyn
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
0:6
Iskra Lasowice
Olimpia Boruszowice
3:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
TS Tarnowiczanka
2:3
Drama Zbrosławice
Rozbark Bytom
0:3*
LKS Żyglin
KS Piekary Śląskie
2:5
Piast Ożarowice
Czarni Sucha Góra
0:3
Orkan Dąbrówka Wielka
Czarni Kozłowa Góra
3:0
Nitron Krupski Młyn
Andaluzja Brzozowice-Kamień
2:1
Przyszłość Nowe Chechło
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
3:10
Drama Zbrosławice
Orkan Dąbrówka Wielka
1:2
Czarni Kozłowa Góra
Przyszłość Nowe Chechło
1:2
Olimpia Boruszowice
Iskra Lasowice
3:0*
Rozbark Bytom
Nitron Krupski Młyn
3:0
KS Piekary Śląskie
Górnik Bobrowniki Śląskie
7:1
TS Tarnowiczanka
Piast Ożarowice
3:0
Andaluzja Brzozowice-Kamień
LKS Żyglin
4:1
Czarni Sucha Góra
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości