zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
Pauza
Warta Zawiercie
4:1
Górnik Piaski Czeladź
SALOS Dąbrowa Górnicza
3:4
Źródło Kromołów
Czarni Sosnowiec
13:0
Tęcza Błędów
Sarmacja Będzin
3:0
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
MCKiS Jaworzno
3:5
Akademia Millenium Wojkowice
Szczakowianka Jaworzno
1:0
Zagłębie Sosnowiec 2008
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
0:0
SALOS Dąbrowa Górnicza
Akademia Millenium Wojkowice
0:22
Szczakowianka Jaworzno
Źródło Kromołów
10:1
MCKiS Jaworzno
Tęcza Błędów
0:15
Sarmacja Będzin
AKS Niwka Sosnowiec
2:3
Warta Zawiercie
Zagłębie Sosnowiec 2008
4:0
APN Psary
Górnik Piaski Czeladź
0:3
Czarni Sosnowiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
APN Psary
4:2
Akademia Millenium Wojkowice
SALOS Dąbrowa Górnicza
22:0
Tęcza Błędów
Czarni Sosnowiec
0:4
AKS Niwka Sosnowiec
Sarmacja Będzin
1:4
Górnik Piaski Czeladź
MCKiS Jaworzno
1:3
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
Szczakowianka Jaworzno
12:0
Źródło Kromołów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec 2008
Pauza
Warta Zawiercie
5:4
Czarni Sosnowiec
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
0:5
Szczakowianka Jaworzno
Źródło Kromołów
4:1
APN Psary
Tęcza Błędów
0:4
MCKiS Jaworzno
AKS Niwka Sosnowiec
5:1
Sarmacja Będzin
Górnik Piaski Czeladź
8:0
SALOS Dąbrowa Górnicza
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
Pauza
Zagłębie Sosnowiec 2008
13:1
Akademia Millenium Wojkowice
APN Psary
1:0
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
SALOS Dąbrowa Górnicza
0:3*
AKS Niwka Sosnowiec
Sarmacja Będzin
2:3
Warta Zawiercie
MCKiS Jaworzno
0:8
Górnik Piaski Czeladź
Szczakowianka Jaworzno
3:0*
Tęcza Błędów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Millenium Wojkowice
Pauza
Warta Zawiercie
4:3
SALOS Dąbrowa Górnicza
Tęcza Błędów
0:18
APN Psary
Czarni Sosnowiec
2:2
Sarmacja Będzin
AKS Niwka Sosnowiec
12:1
MCKiS Jaworzno
Górnik Piaski Czeladź
0:6
Szczakowianka Jaworzno
Źródło Kromołów
1:6
Zagłębie Sosnowiec 2008
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Millenium Wojkowice
3:1
Źródło Kromołów
Zagłębie Sosnowiec 2008
6:1
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
APN Psary
0:0
Górnik Piaski Czeladź
SALOS Dąbrowa Górnicza
0:4
Czarni Sosnowiec
MCKiS Jaworzno
0:11
Warta Zawiercie
Szczakowianka Jaworzno
0:1
AKS Niwka Sosnowiec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Źródło Kromołów
Pauza
Warta Zawiercie
0:3
Szczakowianka Jaworzno
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
3:2
Akademia Millenium Wojkowice
Czarni Sosnowiec
10:0
MCKiS Jaworzno
Sarmacja Będzin
4:3
SALOS Dąbrowa Górnicza
AKS Niwka Sosnowiec
4:0
APN Psary
Tęcza Błędów
0:18
Zagłębie Sosnowiec 2008
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
SALOS Dąbrowa Górnicza
Pauza
Akademia Millenium Wojkowice
3:0
Tęcza Błędów
APN Psary
0:2
Warta Zawiercie
Źródło Kromołów
4:2
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
MCKiS Jaworzno
0:11
Sarmacja Będzin
Szczakowianka Jaworzno
6:1
Czarni Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 2008
3:2
Górnik Piaski Czeladź
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
SALOS Dąbrowa Górnicza
11:0
MCKiS Jaworzno
Tęcza Błędów
0:7
Źródło Kromołów
Czarni Sosnowiec
5:0
APN Psary
Sarmacja Będzin
1:3
Szczakowianka Jaworzno
Górnik Piaski Czeladź
4:3
Akademia Millenium Wojkowice
AKS Niwka Sosnowiec
0:2
Zagłębie Sosnowiec 2008
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MCKiS Jaworzno
Pauza
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
12:0
Tęcza Błędów
Akademia Millenium Wojkowice
0:10
AKS Niwka Sosnowiec
APN Psary
2:1
Sarmacja Będzin
Szczakowianka Jaworzno
13:1
SALOS Dąbrowa Górnicza
Zagłębie Sosnowiec 2008
1:0
Warta Zawiercie
Źródło Kromołów
0:5
Górnik Piaski Czeladź
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Błędów
Pauza
Górnik Piaski Czeladź
4:1
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
Czarni Sosnowiec
1:2
Zagłębie Sosnowiec 2008
Warta Zawiercie
6:0
Akademia Millenium Wojkowice
SALOS Dąbrowa Górnicza
1:0
APN Psary
MCKiS Jaworzno
0:14
Szczakowianka Jaworzno
AKS Niwka Sosnowiec
4:1
Źródło Kromołów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
Pauza
Zagłębie Sosnowiec 2008
6:1
Sarmacja Będzin
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
2:6
AKS Niwka Sosnowiec
Akademia Millenium Wojkowice
1:8
Czarni Sosnowiec
APN Psary
2:0
MCKiS Jaworzno
Źródło Kromołów
1:6
Warta Zawiercie
Tęcza Błędów
0:11
Górnik Piaski Czeladź
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
Pauza
AKS Niwka Sosnowiec
27:0
Tęcza Błędów
SALOS Dąbrowa Górnicza
2:7
Zagłębie Sosnowiec 2008
Warta Zawiercie
13:1
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
Czarni Sosnowiec
4:0
Źródło Kromołów
Sarmacja Będzin
8:0
Akademia Millenium Wojkowice
Szczakowianka Jaworzno
6:0
APN Psary
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
1:3
AKS Niwka Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 2008
19:0
MCKiS Jaworzno
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
3:6
Czarni Sosnowiec
Akademia Millenium Wojkowice
1:7
SALOS Dąbrowa Górnicza
Źródło Kromołów
2:2
Sarmacja Będzin
Tęcza Błędów
0:16
Warta Zawiercie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości