Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Miedary
2:2
Unia Dąbrowa Górnicza
Odra Miasteczko Śląskie
8:0
MKS Siemianowiczanka
Silesia Miechowice
2:0
Naprzód Lipiny
Śląsk Świętochłowice
4:0
Wyzwolenie Chorzów
Niwy Brudzowice
3:1
Tęcza Błędów
SKS Łagisza Będzin
2:1
LKS Żyglin
Unia Świerklaniec
4:0
Orzeł Nakło Śląskie
Cyklon Rogoźnik
2:1
Łazowianka Łazy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
1:5
Orzeł Miedary
Naprzód Lipiny
0:3
Śląsk Świętochłowice
Unia Dąbrowa Górnicza
3:1
Cyklon Rogoźnik
LKS Żyglin
3:0
MKS Siemianowiczanka
Orzeł Nakło Śląskie
1:3
Silesia Miechowice
SKS Łagisza Będzin
4:3
Niwy Brudzowice
Łazowianka Łazy
0:2
Odra Miasteczko Śląskie
Tęcza Błędów
1:0
Unia Świerklaniec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Miedary
3:2
Naprzód Lipiny
Odra Miasteczko Śląskie
2:1
Unia Dąbrowa Górnicza
Silesia Miechowice
2:1
Tęcza Błędów
Cyklon Rogoźnik
2:1
Wyzwolenie Chorzów
MKS Siemianowiczanka
3:1
Łazowianka Łazy
Śląsk Świętochłowice
0:1
Orzeł Nakło Śląskie
Niwy Brudzowice
3:3
LKS Żyglin
Unia Świerklaniec
1:2
SKS Łagisza Będzin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
2:2
Odra Miasteczko Śląskie
Naprzód Lipiny
0:0
Cyklon Rogoźnik
Unia Dąbrowa Górnicza
3:0
MKS Siemianowiczanka
LKS Żyglin
1:0
Łazowianka Łazy
Orzeł Nakło Śląskie
2:2
Orzeł Miedary
Niwy Brudzowice
2:3
Unia Świerklaniec
SKS Łagisza Będzin
2:3
Silesia Miechowice
Tęcza Błędów
1:2
Śląsk Świętochłowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Miedary
2:3
Tęcza Błędów
Odra Miasteczko Śląskie
8:0
Naprzód Lipiny
Silesia Miechowice
5:5
Niwy Brudzowice
Cyklon Rogoźnik
0:2
Orzeł Nakło Śląskie
MKS Siemianowiczanka
0:1
Wyzwolenie Chorzów
Łazowianka Łazy
3:0
Unia Dąbrowa Górnicza
Unia Świerklaniec
1:0
LKS Żyglin
Śląsk Świętochłowice
5:1
SKS Łagisza Będzin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
4:1
Łazowianka Łazy
Naprzód Lipiny
1:2
MKS Siemianowiczanka
LKS Żyglin
3:4
Unia Dąbrowa Górnicza
Orzeł Nakło Śląskie
1:0
Odra Miasteczko Śląskie
Niwy Brudzowice
2:2
Śląsk Świętochłowice
SKS Łagisza Będzin
3:1
Orzeł Miedary
Tęcza Błędów
0:0
Cyklon Rogoźnik
Unia Świerklaniec
2:3
Silesia Miechowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dąbrowa Górnicza
4:0
Wyzwolenie Chorzów
Orzeł Miedary
3:0
Niwy Brudzowice
Odra Miasteczko Śląskie
1:1
Tęcza Błędów
Silesia Miechowice
0:0
LKS Żyglin
Cyklon Rogoźnik
7:1
SKS Łagisza Będzin
MKS Siemianowiczanka
2:2
Orzeł Nakło Śląskie
Śląsk Świętochłowice
2:1
Unia Świerklaniec
Łazowianka Łazy
4:2
Naprzód Lipiny
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
1:4
Unia Dąbrowa Górnicza
LKS Żyglin
2:0
Wyzwolenie Chorzów
Orzeł Nakło Śląskie
2:3
Łazowianka Łazy
Silesia Miechowice
0:1
Śląsk Świętochłowice
Niwy Brudzowice
1:2
Cyklon Rogoźnik
SKS Łagisza Będzin
0:8
Odra Miasteczko Śląskie
Tęcza Błędów
1:1
MKS Siemianowiczanka
Unia Świerklaniec
1:0
Orzeł Miedary
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
6:3
Naprzód Lipiny
Unia Dąbrowa Górnicza
3:1
Orzeł Nakło Śląskie
Orzeł Miedary
4:1
Silesia Miechowice
Odra Miasteczko Śląskie
5:2
Niwy Brudzowice
Cyklon Rogoźnik
0:1
Unia Świerklaniec
MKS Siemianowiczanka
1:3
SKS Łagisza Będzin
Śląsk Świętochłowice
0:0
LKS Żyglin
Łazowianka Łazy
3:3
Tęcza Błędów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Żyglin
3:2
Naprzód Lipiny
Orzeł Nakło Śląskie
3:1
Wyzwolenie Chorzów
Silesia Miechowice
0:0
Cyklon Rogoźnik
Śląsk Świętochłowice
3:0
Orzeł Miedary
Niwy Brudzowice
2:3
MKS Siemianowiczanka
SKS Łagisza Będzin
1:1
Łazowianka Łazy
Tęcza Błędów
0:4
Unia Dąbrowa Górnicza
Unia Świerklaniec
1:1
Odra Miasteczko Śląskie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Miasteczko Śląskie
5:3
Silesia Miechowice
Wyzwolenie Chorzów
3:0
Tęcza Błędów
Naprzód Lipiny
1:1
Orzeł Nakło Śląskie
Unia Dąbrowa Górnicza
0:1
SKS Łagisza Będzin
Orzeł Miedary
6:2
LKS Żyglin
Cyklon Rogoźnik
1:3
Śląsk Świętochłowice
MKS Siemianowiczanka
1:0
Unia Świerklaniec
Łazowianka Łazy
2:2
Niwy Brudzowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Żyglin
1:2
Orzeł Nakło Śląskie
Orzeł Miedary
1:1
Cyklon Rogoźnik
Silesia Miechowice
2:5
MKS Siemianowiczanka
Śląsk Świętochłowice
2:3
Odra Miasteczko Śląskie
Niwy Brudzowice
3:3
Unia Dąbrowa Górnicza
SKS Łagisza Będzin
2:1
Wyzwolenie Chorzów
Tęcza Błędów
1:3
Naprzód Lipiny
Unia Świerklaniec
2:3
Łazowianka Łazy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Miasteczko Śląskie
5:1
Orzeł Miedary
Wyzwolenie Chorzów
8:0
Niwy Brudzowice
Naprzód Lipiny
2:3
SKS Łagisza Będzin
Unia Dąbrowa Górnicza
4:0
Unia Świerklaniec
Orzeł Nakło Śląskie
2:1
Tęcza Błędów
Cyklon Rogoźnik
2:1
LKS Żyglin
Łazowianka Łazy
1:1
Silesia Miechowice
MKS Siemianowiczanka
0:3
Śląsk Świętochłowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Żyglin
2:3
Tęcza Błędów
Orzeł Miedary
2:1
MKS Siemianowiczanka
Silesia Miechowice
0:2
Unia Dąbrowa Górnicza
Cyklon Rogoźnik
0:3
Odra Miasteczko Śląskie
Śląsk Świętochłowice
6:2
Łazowianka Łazy
Niwy Brudzowice
4:1
Naprzód Lipiny
SKS Łagisza Będzin
2:0
Orzeł Nakło Śląskie
Unia Świerklaniec
0:0
Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
2:2
Silesia Miechowice
Naprzód Lipiny
1:2
Unia Świerklaniec
Orzeł Nakło Śląskie
1:1
Niwy Brudzowice
MKS Siemianowiczanka
0:1
Cyklon Rogoźnik
Tęcza Błędów
1:0
SKS Łagisza Będzin
Łazowianka Łazy
1:3
Orzeł Miedary
Odra Miasteczko Śląskie
1:0
LKS Żyglin
Unia Dąbrowa Górnicza
1:2
Śląsk Świętochłowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
1:6
Śląsk Świętochłowice
Unia Dąbrowa Górnicza
1:2
Orzeł Miedary
LKS Żyglin
1:2
SKS Łagisza Będzin
Orzeł Nakło Śląskie
2:1
Unia Świerklaniec
MKS Siemianowiczanka
1:2
Odra Miasteczko Śląskie
Tęcza Błędów
4:2
Niwy Brudzowice
Łazowianka Łazy
3:1
Cyklon Rogoźnik
Naprzód Lipiny
1:6
Silesia Miechowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
1:2
Orzeł Miedary
Odra Miasteczko Śląskie
1:3
Łazowianka Łazy
Cyklon Rogoźnik
2:1
Unia Dąbrowa Górnicza
MKS Siemianowiczanka
1:1
LKS Żyglin
Śląsk Świętochłowice
2:0
Naprzód Lipiny
Niwy Brudzowice
3:1
SKS Łagisza Będzin
Unia Świerklaniec
1:3
Tęcza Błędów
Silesia Miechowice
2:3
Orzeł Nakło Śląskie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dąbrowa Górnicza
6:1
Odra Miasteczko Śląskie
Naprzód Lipiny
0:4
Orzeł Miedary
LKS Żyglin
5:3
Niwy Brudzowice
Orzeł Nakło Śląskie
1:2
Śląsk Świętochłowice
SKS Łagisza Będzin
1:1
Unia Świerklaniec
Tęcza Błędów
3:3
Silesia Miechowice
Łazowianka Łazy
1:1
MKS Siemianowiczanka
Wyzwolenie Chorzów
2:1
Cyklon Rogoźnik
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Miedary
3:0
Orzeł Nakło Śląskie
Odra Miasteczko Śląskie
3:1
Wyzwolenie Chorzów
Unia Świerklaniec
0:3*
Niwy Brudzowice
Silesia Miechowice
3:0
SKS Łagisza Będzin
Cyklon Rogoźnik
1:1
Naprzód Lipiny
MKS Siemianowiczanka
2:0
Unia Dąbrowa Górnicza
Śląsk Świętochłowice
3:2
Tęcza Błędów
Łazowianka Łazy
1:2
LKS Żyglin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
1:1
MKS Siemianowiczanka
Naprzód Lipiny
2:3
Odra Miasteczko Śląskie
Unia Dąbrowa Górnicza
1:1
Łazowianka Łazy
LKS Żyglin
3:0*
Unia Świerklaniec
Orzeł Nakło Śląskie
0:2
Cyklon Rogoźnik
Niwy Brudzowice
4:1
Silesia Miechowice
SKS Łagisza Będzin
0:2
Śląsk Świętochłowice
Tęcza Błędów
0:0
Orzeł Miedary
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dąbrowa Górnicza
2:0
LKS Żyglin
Orzeł Miedary
4:1
SKS Łagisza Będzin
Odra Miasteczko Śląskie
4:2
Orzeł Nakło Śląskie
Silesia Miechowice
3:0*
Unia Świerklaniec
Cyklon Rogoźnik
1:1
Tęcza Błędów
MKS Siemianowiczanka
0:0
Naprzód Lipiny
Śląsk Świętochłowice
2:1
Niwy Brudzowice
Łazowianka Łazy
3:0
Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
3:1
Unia Dąbrowa Górnicza
Naprzód Lipiny
0:1
Łazowianka Łazy
LKS Żyglin
1:2
Silesia Miechowice
Unia Świerklaniec
0:3
Śląsk Świętochłowice
Orzeł Nakło Śląskie
2:1
MKS Siemianowiczanka
Niwy Brudzowice
2:3
Orzeł Miedary
SKS Łagisza Będzin
1:7
Cyklon Rogoźnik
Tęcza Błędów
3:0
Odra Miasteczko Śląskie
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dąbrowa Górnicza
7:0
Naprzód Lipiny
Orzeł Miedary
3:0
Unia Świerklaniec
Odra Miasteczko Śląskie
5:0
SKS Łagisza Będzin
Cyklon Rogoźnik
2:1
Niwy Brudzowice
MKS Siemianowiczanka
1:1
Tęcza Błędów
Śląsk Świętochłowice
4:1
Silesia Miechowice
Łazowianka Łazy
2:2
Orzeł Nakło Śląskie
Wyzwolenie Chorzów
0:1
LKS Żyglin
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
0:6
Wyzwolenie Chorzów
Unia Świerklaniec
0:3
Cyklon Rogoźnik
Orzeł Nakło Śląskie
0:3
Unia Dąbrowa Górnicza
Silesia Miechowice
0:4
Orzeł Miedary
Niwy Brudzowice
2:2
Odra Miasteczko Śląskie
SKS Łagisza Będzin
1:1
MKS Siemianowiczanka
Tęcza Błędów
3:0
Łazowianka Łazy
LKS Żyglin
1:3
Śląsk Świętochłowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
1:0
Orzeł Nakło Śląskie
Naprzód Lipiny
1:2
LKS Żyglin
Unia Dąbrowa Górnicza
2:2
Tęcza Błędów
Orzeł Miedary
2:0
Śląsk Świętochłowice
Odra Miasteczko Śląskie
3:0
Unia Świerklaniec
Cyklon Rogoźnik
2:0
Silesia Miechowice
MKS Siemianowiczanka
2:0
Niwy Brudzowice
Łazowianka Łazy
1:0
SKS Łagisza Będzin
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Żyglin
4:2
Orzeł Miedary
Unia Świerklaniec
0:3
MKS Siemianowiczanka
Orzeł Nakło Śląskie
2:2
Naprzód Lipiny
Silesia Miechowice
2:1
Odra Miasteczko Śląskie
Niwy Brudzowice
1:0
Łazowianka Łazy
SKS Łagisza Będzin
1:1
Unia Dąbrowa Górnicza
Tęcza Błędów
5:0
Wyzwolenie Chorzów
Śląsk Świętochłowice
2:1
Cyklon Rogoźnik
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
4:1
SKS Łagisza Będzin
Naprzód Lipiny
4:9
Tęcza Błędów
Unia Dąbrowa Górnicza
1:4
Niwy Brudzowice
Odra Miasteczko Śląskie
1:3
Śląsk Świętochłowice
Orzeł Nakło Śląskie
3:3
LKS Żyglin
Cyklon Rogoźnik
2:0
Orzeł Miedary
MKS Siemianowiczanka
2:1
Silesia Miechowice
Łazowianka Łazy
3:0
Unia Świerklaniec
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwy Brudzowice
1:3
Wyzwolenie Chorzów
LKS Żyglin
2:5
Cyklon Rogoźnik
Orzeł Miedary
2:0
Odra Miasteczko Śląskie
Unia Świerklaniec
0:3
Unia Dąbrowa Górnicza
Silesia Miechowice
1:0
Łazowianka Łazy
Śląsk Świętochłowice
1:2
MKS Siemianowiczanka
SKS Łagisza Będzin
2:1
Naprzód Lipiny
Tęcza Błędów
2:2
Orzeł Nakło Śląskie
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
3:0
Unia Świerklaniec
Naprzód Lipiny
0:3
Niwy Brudzowice
Unia Dąbrowa Górnicza
2:1
Silesia Miechowice
Odra Miasteczko Śląskie
3:1
Cyklon Rogoźnik
Orzeł Nakło Śląskie
3:0
SKS Łagisza Będzin
MKS Siemianowiczanka
3:1
Orzeł Miedary
Tęcza Błędów
3:0
LKS Żyglin
Łazowianka Łazy
2:2
Śląsk Świętochłowice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Żyglin
3:0
Odra Miasteczko Śląskie
Orzeł Miedary
1:2
Łazowianka Łazy
Unia Świerklaniec
0:3
Naprzód Lipiny
Silesia Miechowice
3:1
Wyzwolenie Chorzów
Cyklon Rogoźnik
2:1
MKS Siemianowiczanka
Śląsk Świętochłowice
4:1
Unia Dąbrowa Górnicza
Niwy Brudzowice
3:2
Orzeł Nakło Śląskie
SKS Łagisza Będzin
1:1
Tęcza Błędów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości