Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:1
Silesia Miechowice
Tęcza Błędów
3:0
Sokół Orzech
Łazowianka Łazy
1:0
SKS Łagisza Będzin
Cyklon Rogoźnik
1:4
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
AKS Niwka Sosnowiec
3:5
Orzeł Miedary
Źródło Kromołów
6:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
JSP Szczakowianka Jaworzno
1:0
Odra Miasteczko Śląskie
LKS Drama Zbrosławice
2:4
Górnik Wojkowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Miedary
3:5
Źródło Kromołów
Odra Miasteczko Śląskie
5:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Sokół Orzech
1:4
AKS Niwka Sosnowiec
Silesia Miechowice
5:1
Cyklon Rogoźnik
Górnik Wojkowice
0:1
Tęcza Błędów
SKS Łagisza Będzin
0:3
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
1:1
LKS Drama Zbrosławice
JSP Szczakowianka Jaworzno
4:1
Łazowianka Łazy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
2:1
Górnik Wojkowice
Łazowianka Łazy
1:0
Odra Miasteczko Śląskie
Górnik Bobrowniki Śląskie
3:5
Orzeł Miedary
Cyklon Rogoźnik
6:2
SKS Łagisza Będzin
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:3
JSP Szczakowianka Jaworzno
Źródło Kromołów
4:2
Sokół Orzech
Tęcza Błędów
3:2
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
LKS Drama Zbrosławice
2:2
Silesia Miechowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Orzech
4:3
Górnik Bobrowniki Śląskie
Odra Miasteczko Śląskie
0:0
Orzeł Miedary
Silesia Miechowice
0:1
Tęcza Błędów
Górnik Wojkowice
2:1
Źródło Kromołów
SKS Łagisza Będzin
2:3
LKS Drama Zbrosławice
Łazowianka Łazy
0:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
JSP Szczakowianka Jaworzno
1:0
Cyklon Rogoźnik
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
4:1
AKS Niwka Sosnowiec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Źródło Kromołów
4:4
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
Tęcza Błędów
1:1
SKS Łagisza Będzin
LKS Drama Zbrosławice
4:2
JSP Szczakowianka Jaworzno
Górnik Bobrowniki Śląskie
0:10
Górnik Wojkowice
Orzeł Miedary
4:1
Sokół Orzech
AKS Niwka Sosnowiec
1:3
Silesia Miechowice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
3:0
Odra Miasteczko Śląskie
Cyklon Rogoźnik
0:0
Łazowianka Łazy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:0
Cyklon Rogoźnik
SKS Łagisza Będzin
3:2
AKS Niwka Sosnowiec
Odra Miasteczko Śląskie
1:0
Sokół Orzech
Silesia Miechowice
1:4
Źródło Kromołów
Górnik Wojkowice
3:1
Orzeł Miedary
Łazowianka Łazy
3:6
LKS Drama Zbrosławice
JSP Szczakowianka Jaworzno
4:3
Tęcza Błędów
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
4:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Miedary
5:2
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
LKS Drama Zbrosławice
3:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Górnik Bobrowniki Śląskie
3:1
Silesia Miechowice
Sokół Orzech
2:3
Górnik Wojkowice
Cyklon Rogoźnik
1:5
Odra Miasteczko Śląskie
AKS Niwka Sosnowiec
3:3
JSP Szczakowianka Jaworzno
Źródło Kromołów
3:2
SKS Łagisza Będzin
Tęcza Błędów
2:1
Łazowianka Łazy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Łagisza Będzin
0:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
Silesia Miechowice
2:3
Orzeł Miedary
Cyklon Rogoźnik
1:0
LKS Drama Zbrosławice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
4:1
Tęcza Błędów
Łazowianka Łazy
2:2
AKS Niwka Sosnowiec
JSP Szczakowianka Jaworzno
5:1
Źródło Kromołów
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
5:1
Sokół Orzech
Odra Miasteczko Śląskie
0:2
Górnik Wojkowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Miedary
3:1
SKS Łagisza Będzin
LKS Drama Zbrosławice
3:3
Odra Miasteczko Śląskie
Górnik Bobrowniki Śląskie
3:3
JSP Szczakowianka Jaworzno
Sokół Orzech
1:4
Silesia Miechowice
AKS Niwka Sosnowiec
3:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Górnik Wojkowice
5:1
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
Źródło Kromołów
4:0
Łazowianka Łazy
Tęcza Błędów
3:1
Cyklon Rogoźnik
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Miasteczko Śląskie
0:4
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
LKS Drama Zbrosławice
2:0
Tęcza Błędów
Silesia Miechowice
2:2
Górnik Wojkowice
Cyklon Rogoźnik
2:2
AKS Niwka Sosnowiec
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
3:0
Źródło Kromołów
Łazowianka Łazy
1:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
JSP Szczakowianka Jaworzno
2:1
Orzeł Miedary
SKS Łagisza Będzin
2:2
Sokół Orzech
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Sokół Orzech
1:2
JSP Szczakowianka Jaworzno
Górnik Wojkowice
1:0
SKS Łagisza Będzin
Źródło Kromołów
0:2
Cyklon Rogoźnik
Tęcza Błędów
1:1
Odra Miasteczko Śląskie
AKS Niwka Sosnowiec
3:2
LKS Drama Zbrosławice
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
5:0
Silesia Miechowice
Orzeł Miedary
5:0
Łazowianka Łazy
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Łagisza Będzin
0:0
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
JSP Szczakowianka Jaworzno
0:2
Górnik Wojkowice
Cyklon Rogoźnik
2:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
LKS Drama Zbrosławice
7:1
Źródło Kromołów
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:4
Orzeł Miedary
Odra Miasteczko Śląskie
2:3
Silesia Miechowice
Tęcza Błędów
3:2
AKS Niwka Sosnowiec
Łazowianka Łazy
1:4
Sokół Orzech
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Bobrowniki Śląskie
0:5
LKS Drama Zbrosławice
Sokół Orzech
2:4
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Silesia Miechowice
0:2
SKS Łagisza Będzin
Źródło Kromołów
2:0
Tęcza Błędów
Górnik Wojkowice
3:1
Łazowianka Łazy
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
1:1
JSP Szczakowianka Jaworzno
Orzeł Miedary
1:0
Cyklon Rogoźnik
AKS Niwka Sosnowiec
1:0
Odra Miasteczko Śląskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Drama Zbrosławice
5:3
Orzeł Miedary
Odra Miasteczko Śląskie
3:2
SKS Łagisza Będzin
Cyklon Rogoźnik
1:2
Sokół Orzech
AKS Niwka Sosnowiec
1:1
Źródło Kromołów
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:2
Górnik Wojkowice
Łazowianka Łazy
2:0
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
JSP Szczakowianka Jaworzno
4:1
Silesia Miechowice
Tęcza Błędów
6:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Źródło Kromołów
1:1
Odra Miasteczko Śląskie
SKS Łagisza Będzin
1:3
JSP Szczakowianka Jaworzno
Górnik Bobrowniki Śląskie
4:3
AKS Niwka Sosnowiec
Sokół Orzech
0:2
LKS Drama Zbrosławice
Silesia Miechowice
5:5
Łazowianka Łazy
Górnik Wojkowice
2:1
Cyklon Rogoźnik
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
1:3
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Orzeł Miedary
2:2
Tęcza Błędów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Bobrowniki Śląskie
- : -
Źródło Kromołów
Orzeł Miedary
- : -
AKS Niwka Sosnowiec
Sokół Orzech
- : -
Tęcza Błędów
Odra Miasteczko Śląskie
- : -
JSP Szczakowianka Jaworzno
Silesia Miechowice
- : -
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Górnik Wojkowice
- : -
LKS Drama Zbrosławice
SKS Łagisza Będzin
- : -
Łazowianka Łazy
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
- : -
Cyklon Rogoźnik
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Bobrowniki Śląskie
- : -
Odra Miasteczko Śląskie
Cyklon Rogoźnik
- : -
Silesia Miechowice
AKS Niwka Sosnowiec
- : -
Sokół Orzech
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
- : -
SKS Łagisza Będzin
Źródło Kromołów
- : -
Orzeł Miedary
Tęcza Błędów
- : -
Górnik Wojkowice
Łazowianka Łazy
- : -
JSP Szczakowianka Jaworzno
LKS Drama Zbrosławice
- : -
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Miedary
- : -
Górnik Bobrowniki Śląskie
Sokół Orzech
- : -
Źródło Kromołów
Odra Miasteczko Śląskie
- : -
Łazowianka Łazy
Silesia Miechowice
- : -
LKS Drama Zbrosławice
Górnik Wojkowice
- : -
AKS Niwka Sosnowiec
SKS Łagisza Będzin
- : -
Cyklon Rogoźnik
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
- : -
Tęcza Błędów
JSP Szczakowianka Jaworzno
- : -
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Bobrowniki Śląskie
- : -
Sokół Orzech
Orzeł Miedary
- : -
Odra Miasteczko Śląskie
Cyklon Rogoźnik
- : -
JSP Szczakowianka Jaworzno
AKS Niwka Sosnowiec
- : -
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
- : -
Łazowianka Łazy
Źródło Kromołów
- : -
Górnik Wojkowice
Tęcza Błędów
- : -
Silesia Miechowice
LKS Drama Zbrosławice
- : -
SKS Łagisza Będzin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Orzech
- : -
Orzeł Miedary
Odra Miasteczko Śląskie
- : -
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Silesia Miechowice
- : -
AKS Niwka Sosnowiec
Górnik Wojkowice
- : -
Górnik Bobrowniki Śląskie
SKS Łagisza Będzin
- : -
Tęcza Błędów
Łazowianka Łazy
- : -
Cyklon Rogoźnik
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
- : -
Źródło Kromołów
JSP Szczakowianka Jaworzno
- : -
LKS Drama Zbrosławice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Bobrowniki Śląskie
- : -
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
Orzeł Miedary
- : -
Górnik Wojkowice
Sokół Orzech
- : -
Odra Miasteczko Śląskie
Cyklon Rogoźnik
- : -
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
AKS Niwka Sosnowiec
- : -
SKS Łagisza Będzin
Źródło Kromołów
- : -
Silesia Miechowice
Tęcza Błędów
- : -
JSP Szczakowianka Jaworzno
LKS Drama Zbrosławice
- : -
Łazowianka Łazy
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Miasteczko Śląskie
- : -
Cyklon Rogoźnik
Silesia Miechowice
- : -
Górnik Bobrowniki Śląskie
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
- : -
LKS Drama Zbrosławice
Górnik Wojkowice
- : -
Sokół Orzech
SKS Łagisza Będzin
- : -
Źródło Kromołów
Łazowianka Łazy
- : -
Tęcza Błędów
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
- : -
Orzeł Miedary
JSP Szczakowianka Jaworzno
- : -
AKS Niwka Sosnowiec
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Bobrowniki Śląskie
- : -
SKS Łagisza Będzin
Orzeł Miedary
- : -
Silesia Miechowice
Sokół Orzech
- : -
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
AKS Niwka Sosnowiec
- : -
Łazowianka Łazy
Górnik Wojkowice
- : -
Odra Miasteczko Śląskie
Źródło Kromołów
- : -
JSP Szczakowianka Jaworzno
Tęcza Błędów
- : -
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
LKS Drama Zbrosławice
- : -
Cyklon Rogoźnik
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia Miechowice
- : -
Sokół Orzech
Cyklon Rogoźnik
- : -
Tęcza Błędów
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
- : -
AKS Niwka Sosnowiec
SKS Łagisza Będzin
- : -
Orzeł Miedary
Łazowianka Łazy
- : -
Źródło Kromołów
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
- : -
Górnik Wojkowice
JSP Szczakowianka Jaworzno
- : -
Górnik Bobrowniki Śląskie
Odra Miasteczko Śląskie
- : -
LKS Drama Zbrosławice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Bobrowniki Śląskie
- : -
Łazowianka Łazy
Orzeł Miedary
- : -
JSP Szczakowianka Jaworzno
Sokół Orzech
- : -
SKS Łagisza Będzin
AKS Niwka Sosnowiec
- : -
Cyklon Rogoźnik
Górnik Wojkowice
- : -
Silesia Miechowice
Źródło Kromołów
- : -
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Tęcza Błędów
- : -
LKS Drama Zbrosławice
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
- : -
Odra Miasteczko Śląskie
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Miasteczko Śląskie
- : -
Tęcza Błędów
Silesia Miechowice
- : -
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
Cyklon Rogoźnik
- : -
Źródło Kromołów
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
- : -
Górnik Bobrowniki Śląskie
SKS Łagisza Będzin
- : -
Górnik Wojkowice
Łazowianka Łazy
- : -
Orzeł Miedary
LKS Drama Zbrosławice
- : -
AKS Niwka Sosnowiec
JSP Szczakowianka Jaworzno
- : -
Sokół Orzech
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Bobrowniki Śląskie
- : -
Cyklon Rogoźnik
Orzeł Miedary
- : -
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Sokół Orzech
- : -
Łazowianka Łazy
Silesia Miechowice
- : -
Odra Miasteczko Śląskie
AKS Niwka Sosnowiec
- : -
Tęcza Błędów
Górnik Wojkowice
- : -
JSP Szczakowianka Jaworzno
Źródło Kromołów
- : -
LKS Drama Zbrosławice
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
- : -
SKS Łagisza Będzin
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Miasteczko Śląskie
- : -
AKS Niwka Sosnowiec
Cyklon Rogoźnik
- : -
Orzeł Miedary
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
- : -
Sokół Orzech
SKS Łagisza Będzin
- : -
Silesia Miechowice
Tęcza Błędów
- : -
Źródło Kromołów
Łazowianka Łazy
- : -
Górnik Wojkowice
LKS Drama Zbrosławice
- : -
Górnik Bobrowniki Śląskie
JSP Szczakowianka Jaworzno
- : -
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Bobrowniki Śląskie
- : -
Tęcza Błędów
Orzeł Miedary
- : -
LKS Drama Zbrosławice
Sokół Orzech
- : -
Cyklon Rogoźnik
Silesia Miechowice
- : -
JSP Szczakowianka Jaworzno
Górnik Wojkowice
- : -
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Źródło Kromołów
- : -
AKS Niwka Sosnowiec
SKS Łagisza Będzin
- : -
Odra Miasteczko Śląskie
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
- : -
Łazowianka Łazy
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Miasteczko Śląskie
- : -
Źródło Kromołów
Cyklon Rogoźnik
- : -
Górnik Wojkowice
AKS Niwka Sosnowiec
- : -
Górnik Bobrowniki Śląskie
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
- : -
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
Tęcza Błędów
- : -
Orzeł Miedary
Łazowianka Łazy
- : -
Silesia Miechowice
LKS Drama Zbrosławice
- : -
Sokół Orzech
JSP Szczakowianka Jaworzno
- : -
SKS Łagisza Będzin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości