zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Boruszowice
Pauza
Przyszłość Nowe Chechło
1:1
Iskra Połomia
Iskra Lasowice
2:3
TS Tarnowiczanka
Nitron Krupski Młyn
1:2
Zgoda Repty Śląskie
Górnik Bobrowniki Śląskie
0:4
ŁKS Łagiewniki
Arki Bożka Bytom
1:1
Rozbark Bytom
Piast II Ożarowice
0:4
Tęcza Zendek
KS Bytom Karb
2:3
Nadzieja Bytom
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zgoda Repty Śląskie
Pauza
Nadzieja Bytom
1:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
Iskra Połomia
4:2
Arki Bożka Bytom
Nitron Krupski Młyn
1:4
TS Tarnowiczanka
Tęcza Zendek
3:3
Iskra Lasowice
Olimpia Boruszowice
4:4
KS Bytom Karb
ŁKS Łagiewniki
5:1
Przyszłość Nowe Chechło
Rozbark Bytom
8:0
Piast II Ożarowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Tarnowiczanka
Pauza
Przyszłość Nowe Chechło
2:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Iskra Lasowice
1:1
Rozbark Bytom
Nitron Krupski Młyn
2:3
Tęcza Zendek
Olimpia Boruszowice
1:0
Nadzieja Bytom
Arki Bożka Bytom
0:1
ŁKS Łagiewniki
Piast II Ożarowice
0:2
Iskra Połomia
KS Bytom Karb
6:0
Zgoda Repty Śląskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Zendek
Pauza
Nadzieja Bytom
6:1
Przyszłość Nowe Chechło
Iskra Połomia
4:2
Iskra Lasowice
Zgoda Repty Śląskie
1:4
Olimpia Boruszowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:1
Arki Bożka Bytom
ŁKS Łagiewniki
8:1
Piast II Ożarowice
Rozbark Bytom
2:1
Nitron Krupski Młyn
KS Bytom Karb
5:6
TS Tarnowiczanka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozbark Bytom
Pauza
Iskra Lasowice
1:1
ŁKS Łagiewniki
Zgoda Repty Śląskie
2:1
Nadzieja Bytom
Nitron Krupski Młyn
0:2
Iskra Połomia
Olimpia Boruszowice
0:2
TS Tarnowiczanka
Arki Bożka Bytom
2:0
Przyszłość Nowe Chechło
Piast II Ożarowice
0:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
KS Bytom Karb
2:5
Tęcza Zendek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Połomia
Pauza
Przyszłość Nowe Chechło
1:2
Piast II Ożarowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:1
Iskra Lasowice
Tęcza Zendek
3:2
Olimpia Boruszowice
ŁKS Łagiewniki
2:0
Nitron Krupski Młyn
TS Tarnowiczanka
4:0
Zgoda Repty Śląskie
Rozbark Bytom
2:0
KS Bytom Karb
Arki Bożka Bytom
0:3
Nadzieja Bytom
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łagiewniki
Pauza
Nadzieja Bytom
1:6
TS Tarnowiczanka
Iskra Lasowice
1:0
Przyszłość Nowe Chechło
Zgoda Repty Śląskie
0:1
Tęcza Zendek
Nitron Krupski Młyn
3:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Olimpia Boruszowice
2:2
Rozbark Bytom
Piast II Ożarowice
1:0
Arki Bożka Bytom
KS Bytom Karb
1:2
Iskra Połomia
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Bobrowniki Śląskie
Pauza
Przyszłość Nowe Chechło
2:0
Nitron Krupski Młyn
Iskra Połomia
0:1
Olimpia Boruszowice
Tęcza Zendek
0:2
TS Tarnowiczanka
ŁKS Łagiewniki
2:2
KS Bytom Karb
Rozbark Bytom
3:0
Zgoda Repty Śląskie
Arki Bożka Bytom
1:3
Iskra Lasowice
Piast II Ożarowice
0:1
Nadzieja Bytom
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
Pauza
Iskra Lasowice
8:0
Piast II Ożarowice
Zgoda Repty Śląskie
1:3
Iskra Połomia
Nitron Krupski Młyn
0:5
Arki Bożka Bytom
Tęcza Zendek
5:5
Nadzieja Bytom
Olimpia Boruszowice
1:1
ŁKS Łagiewniki
Rozbark Bytom
1:0
TS Tarnowiczanka
KS Bytom Karb
3:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Arki Bożka Bytom
Pauza
Przyszłość Nowe Chechło
0:2
KS Bytom Karb
Iskra Lasowice
1:2
Nadzieja Bytom
Iskra Połomia
2:5
TS Tarnowiczanka
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:0
Olimpia Boruszowice
ŁKS Łagiewniki
8:0
Zgoda Repty Śląskie
Rozbark Bytom
2:0
Tęcza Zendek
Piast II Ożarowice
0:3
Nitron Krupski Młyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Ożarowice
Pauza
Zgoda Repty Śląskie
0:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
Nitron Krupski Młyn
0:1
Iskra Lasowice
Tęcza Zendek
2:2
Iskra Połomia
Olimpia Boruszowice
0:3
Przyszłość Nowe Chechło
TS Tarnowiczanka
1:3
ŁKS Łagiewniki
Rozbark Bytom
4:2
Nadzieja Bytom
KS Bytom Karb
0:0
Arki Bożka Bytom
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
Pauza
Przyszłość Nowe Chechło
1:5
Zgoda Repty Śląskie
Iskra Połomia
1:1
Rozbark Bytom
Nitron Krupski Młyn
3:4
Nadzieja Bytom
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:1
TS Tarnowiczanka
ŁKS Łagiewniki
2:2
Tęcza Zendek
Arki Bożka Bytom
8:0
Olimpia Boruszowice
Piast II Ożarowice
1:3
KS Bytom Karb
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Nitron Krupski Młyn
Pauza
Nadzieja Bytom
0:3
Iskra Połomia
Zgoda Repty Śląskie
2:5
Arki Bożka Bytom
Tęcza Zendek
3:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Olimpia Boruszowice
5:0
Piast II Ożarowice
TS Tarnowiczanka
1:1
Przyszłość Nowe Chechło
Rozbark Bytom
1:2
ŁKS Łagiewniki
KS Bytom Karb
4:1
Iskra Lasowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
Pauza
Przyszłość Nowe Chechło
1:3
Tęcza Zendek
Iskra Lasowice
4:0
Olimpia Boruszowice
Nitron Krupski Młyn
0:4
KS Bytom Karb
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:3
Rozbark Bytom
ŁKS Łagiewniki
5:0
Iskra Połomia
Arki Bożka Bytom
0:1
TS Tarnowiczanka
Piast II Ożarowice
1:3
Zgoda Repty Śląskie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bytom Karb
Pauza
Iskra Połomia
3:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Zgoda Repty Śląskie
0:3
Iskra Lasowice
Tęcza Zendek
1:3
Arki Bożka Bytom
Olimpia Boruszowice
4:2
Nitron Krupski Młyn
TS Tarnowiczanka
2:1
Piast II Ożarowice
Rozbark Bytom
5:0
Przyszłość Nowe Chechło
Nadzieja Bytom
1:4
ŁKS Łagiewniki
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Boruszowice
Pauza
Nadzieja Bytom
6:2
KS Bytom Karb
Iskra Połomia
0:2
Przyszłość Nowe Chechło
Zgoda Repty Śląskie
5:1
Nitron Krupski Młyn
Tęcza Zendek
4:0
Piast II Ożarowice
ŁKS Łagiewniki
5:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
TS Tarnowiczanka
3:3
Iskra Lasowice
Rozbark Bytom
2:1
Arki Bożka Bytom
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zgoda Repty Śląskie
Pauza
Przyszłość Nowe Chechło
2:0
ŁKS Łagiewniki
Iskra Lasowice
0:1
Tęcza Zendek
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:2
Nadzieja Bytom
TS Tarnowiczanka
8:1
Nitron Krupski Młyn
Arki Bożka Bytom
2:3
Iskra Połomia
Piast II Ożarowice
1:6
Rozbark Bytom
KS Bytom Karb
4:1
Olimpia Boruszowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Tarnowiczanka
Pauza
Nadzieja Bytom
2:1
Olimpia Boruszowice
Iskra Połomia
4:0
Piast II Ożarowice
Zgoda Repty Śląskie
1:5
KS Bytom Karb
Górnik Bobrowniki Śląskie
0:2
Przyszłość Nowe Chechło
Tęcza Zendek
2:1
Nitron Krupski Młyn
ŁKS Łagiewniki
2:0
Arki Bożka Bytom
Rozbark Bytom
3:1
Iskra Lasowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Zendek
Pauza
Przyszłość Nowe Chechło
3:0
Nadzieja Bytom
Iskra Lasowice
1:1
Iskra Połomia
Nitron Krupski Młyn
2:1
Rozbark Bytom
Olimpia Boruszowice
2:0
Zgoda Repty Śląskie
TS Tarnowiczanka
3:0
KS Bytom Karb
Arki Bożka Bytom
0:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
Piast II Ożarowice
1:5
ŁKS Łagiewniki
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozbark Bytom
Pauza
Nadzieja Bytom
3:0
Zgoda Repty Śląskie
Przyszłość Nowe Chechło
4:0
Arki Bożka Bytom
Iskra Połomia
1:1
Nitron Krupski Młyn
Górnik Bobrowniki Śląskie
3:0
Piast II Ożarowice
Tęcza Zendek
2:2
KS Bytom Karb
ŁKS Łagiewniki
4:2
Iskra Lasowice
TS Tarnowiczanka
1:0
Olimpia Boruszowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Połomia
Pauza
Nadzieja Bytom
1:2
Arki Bożka Bytom
Iskra Lasowice
0:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Zgoda Repty Śląskie
0:7
TS Tarnowiczanka
Nitron Krupski Młyn
0:4
ŁKS Łagiewniki
Olimpia Boruszowice
0:0
Tęcza Zendek
Piast II Ożarowice
1:3
Przyszłość Nowe Chechło
KS Bytom Karb
2:1
Rozbark Bytom
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łagiewniki
Pauza
Przyszłość Nowe Chechło
0:1
Iskra Lasowice
Iskra Połomia
1:2
KS Bytom Karb
Górnik Bobrowniki Śląskie
3:0
Nitron Krupski Młyn
Tęcza Zendek
9:1
Zgoda Repty Śląskie
TS Tarnowiczanka
3:0
Nadzieja Bytom
Rozbark Bytom
2:1
Olimpia Boruszowice
Arki Bożka Bytom
2:1
Piast II Ożarowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Bobrowniki Śląskie
Pauza
Nadzieja Bytom
2:1
Piast II Ożarowice
Iskra Lasowice
3:1
Arki Bożka Bytom
Zgoda Repty Śląskie
0:5
Rozbark Bytom
Nitron Krupski Młyn
0:3
Przyszłość Nowe Chechło
Olimpia Boruszowice
2:2
Iskra Połomia
TS Tarnowiczanka
3:2
Tęcza Zendek
KS Bytom Karb
0:2
ŁKS Łagiewniki
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
Pauza
Nadzieja Bytom
0:2
Tęcza Zendek
Iskra Połomia
3:4
Zgoda Repty Śląskie
Górnik Bobrowniki Śląskie
3:1
KS Bytom Karb
ŁKS Łagiewniki
6:0
Olimpia Boruszowice
TS Tarnowiczanka
1:1
Rozbark Bytom
Arki Bożka Bytom
3:0
Nitron Krupski Młyn
Piast II Ożarowice
0:2
Iskra Lasowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Arki Bożka Bytom
Pauza
Nadzieja Bytom
2:3
Iskra Lasowice
Zgoda Repty Śląskie
1:4
ŁKS Łagiewniki
Nitron Krupski Młyn
2:0
Piast II Ożarowice
Tęcza Zendek
1:0
Rozbark Bytom
Olimpia Boruszowice
1:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
TS Tarnowiczanka
3:1
Iskra Połomia
KS Bytom Karb
0:1
Przyszłość Nowe Chechło
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Ożarowice
Pauza
Nadzieja Bytom
5:2
Rozbark Bytom
Przyszłość Nowe Chechło
3:2
Olimpia Boruszowice
Iskra Lasowice
2:1
Nitron Krupski Młyn
Iskra Połomia
2:2
Tęcza Zendek
Górnik Bobrowniki Śląskie
3:1
Zgoda Repty Śląskie
ŁKS Łagiewniki
0:1
TS Tarnowiczanka
Arki Bożka Bytom
0:1
KS Bytom Karb
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
Pauza
Nadzieja Bytom
2:4
Nitron Krupski Młyn
Zgoda Repty Śląskie
2:3
Przyszłość Nowe Chechło
Tęcza Zendek
3:0
ŁKS Łagiewniki
Olimpia Boruszowice
1:3
Arki Bożka Bytom
TS Tarnowiczanka
3:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
Rozbark Bytom
1:1
Iskra Połomia
KS Bytom Karb
4:1
Piast II Ożarowice
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Nitron Krupski Młyn
Pauza
Przyszłość Nowe Chechło
1:2
TS Tarnowiczanka
Iskra Lasowice
1:1
KS Bytom Karb
Iskra Połomia
3:5
Nadzieja Bytom
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:3
Tęcza Zendek
ŁKS Łagiewniki
5:0
Rozbark Bytom
Arki Bożka Bytom
4:0
Zgoda Repty Śląskie
Piast II Ożarowice
2:1
Olimpia Boruszowice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
Pauza
Iskra Połomia
1:3
ŁKS Łagiewniki
Zgoda Repty Śląskie
1:2
Piast II Ożarowice
Tęcza Zendek
3:1
Przyszłość Nowe Chechło
Olimpia Boruszowice
1:4
Iskra Lasowice
TS Tarnowiczanka
0:1
Arki Bożka Bytom
Rozbark Bytom
4:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
KS Bytom Karb
1:5
Nitron Krupski Młyn
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bytom Karb
Pauza
Przyszłość Nowe Chechło
4:2
Rozbark Bytom
Iskra Lasowice
3:0
Zgoda Repty Śląskie
Nitron Krupski Młyn
1:3
Olimpia Boruszowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
4:4
Iskra Połomia
ŁKS Łagiewniki
3:0
Nadzieja Bytom
Arki Bożka Bytom
4:1
Tęcza Zendek
Piast II Ożarowice
1:6
TS Tarnowiczanka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości