Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
0:0
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
Orzeł Nakło Śląskie
2:1
UKS II Unia Strzybnica
LKS Orzeł Koty
8:0
Rodło Górniki
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
3:3
LKS ZGODA REPTY
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
1:2
LKS ISKRA POŁOMIA
DKS II Czarni Kozłowa Góra
0:2
LKS PRZYSZŁOŚĆ NOWE CHECHŁO
TS Tarnowiczanka
4:2
Górnik II Bobrowniki Śląskie
LKS Tęcza Zendek
- : -
Polonia II Bytom
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
2:1
LKS Tęcza Zendek
Polonia II Bytom
7:1
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
LKS PRZYSZŁOŚĆ NOWE CHECHŁO
1:0
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
0:1
Rodło Górniki
LKS ISKRA POŁOMIA
1:1
TS Tarnowiczanka
Górnik II Bobrowniki Śląskie
4:4
Orzeł Nakło Śląskie
LKS ZGODA REPTY
8:0
DKS II Czarni Kozłowa Góra
UKS II Unia Strzybnica
1:1
LKS Orzeł Koty
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nakło Śląskie
2:4
LKS ISKRA POŁOMIA
TS Tarnowiczanka
0:1
LKS PRZYSZŁOŚĆ NOWE CHECHŁO
LKS Orzeł Koty
5:2
Górnik II Bobrowniki Śląskie
LKS Tęcza Zendek
4:4
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
5:0
Nadzieja Bytom
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
0:3
LKS ZGODA REPTY
Rodło Górniki
2:0
UKS II Unia Strzybnica
DKS II Czarni Kozłowa Góra
2:1
Polonia II Bytom
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
3:0
DKS II Czarni Kozłowa Góra
Górnik II Bobrowniki Śląskie
2:3
Rodło Górniki
Polonia II Bytom
12:0
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
LKS Tęcza Zendek
0:3
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
LKS ZGODA REPTY
2:2
TS Tarnowiczanka
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
4:0
UKS II Unia Strzybnica
LKS ISKRA POŁOMIA
0:3
LKS Orzeł Koty
LKS PRZYSZŁOŚĆ NOWE CHECHŁO
1:2
Orzeł Nakło Śląskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nakło Śląskie
1:7
LKS ZGODA REPTY
TS Tarnowiczanka
2:5
Polonia II Bytom
LKS Orzeł Koty
3:4
LKS PRZYSZŁOŚĆ NOWE CHECHŁO
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
2:2
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
0:3
Nadzieja Bytom
Rodło Górniki
1:4
LKS ISKRA POŁOMIA
DKS II Czarni Kozłowa Góra
5:1
LKS Tęcza Zendek
UKS II Unia Strzybnica
6:0
Górnik II Bobrowniki Śląskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
3:1
TS Tarnowiczanka
Polonia II Bytom
5:2
Orzeł Nakło Śląskie
LKS Tęcza Zendek
3:3
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
LKS PRZYSZŁOŚĆ NOWE CHECHŁO
0:2
Rodło Górniki
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
5:1
DKS II Czarni Kozłowa Góra
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
2:1
Górnik II Bobrowniki Śląskie
LKS ISKRA POŁOMIA
6:2
UKS II Unia Strzybnica
LKS ZGODA REPTY
1:3
LKS Orzeł Koty
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nakło Śląskie
1:0
Nadzieja Bytom
TS Tarnowiczanka
1:2
LKS Tęcza Zendek
LKS Orzeł Koty
8:3
Polonia II Bytom
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
1:4
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
Górnik II Bobrowniki Śląskie
2:3
LKS ISKRA POŁOMIA
Rodło Górniki
3:0
LKS ZGODA REPTY
DKS II Czarni Kozłowa Góra
1:7
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
UKS II Unia Strzybnica
0:4
LKS PRZYSZŁOŚĆ NOWE CHECHŁO
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
3:4
LKS Orzeł Koty
Polonia II Bytom
6:3
Rodło Górniki
LKS Tęcza Zendek
2:3
Orzeł Nakło Śląskie
LKS PRZYSZŁOŚĆ NOWE CHECHŁO
4:1
Górnik II Bobrowniki Śląskie
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
4:1
TS Tarnowiczanka
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
5:1
LKS ISKRA POŁOMIA
LKS ZGODA REPTY
3:0*
UKS II Unia Strzybnica
DKS II Czarni Kozłowa Góra
0:2
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nakło Śląskie
2:1
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
TS Tarnowiczanka
3:0
DKS II Czarni Kozłowa Góra
LKS Orzeł Koty
6:2
LKS Tęcza Zendek
LKS ISKRA POŁOMIA
1:0
LKS PRZYSZŁOŚĆ NOWE CHECHŁO
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
1:1
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
Górnik II Bobrowniki Śląskie
3:5
LKS ZGODA REPTY
Rodło Górniki
2:0
Nadzieja Bytom
UKS II Unia Strzybnica
0:6
Polonia II Bytom
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
1:0
UKS II Unia Strzybnica
Polonia II Bytom
6:2
Górnik II Bobrowniki Śląskie
LKS Tęcza Zendek
2:5
Rodło Górniki
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
2:4
LKS Orzeł Koty
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
1:0
LKS PRZYSZŁOŚĆ NOWE CHECHŁO
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
0:1
TS Tarnowiczanka
LKS ZGODA REPTY
2:1
LKS ISKRA POŁOMIA
DKS II Czarni Kozłowa Góra
2:7
Orzeł Nakło Śląskie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nakło Śląskie
4:0
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
TS Tarnowiczanka
2:2
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
LKS Orzeł Koty
3:0*
DKS II Czarni Kozłowa Góra
LKS PRZYSZŁOŚĆ NOWE CHECHŁO
1:0
LKS ZGODA REPTY
LKS ISKRA POŁOMIA
6:3
Polonia II Bytom
Górnik II Bobrowniki Śląskie
2:1
Nadzieja Bytom
Rodło Górniki
4:0
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
UKS II Unia Strzybnica
3:5
LKS Tęcza Zendek
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
1:1
LKS ISKRA POŁOMIA
TS Tarnowiczanka
1:1
Orzeł Nakło Śląskie
Polonia II Bytom
4:0
LKS PRZYSZŁOŚĆ NOWE CHECHŁO
LKS Tęcza Zendek
4:0
Górnik II Bobrowniki Śląskie
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
3:1
UKS II Unia Strzybnica
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
5:0
LKS ZGODA REPTY
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
1:3
LKS Orzeł Koty
DKS II Czarni Kozłowa Góra
0:5
Rodło Górniki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nakło Śląskie
2:1
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
LKS Orzeł Koty
5:2
TS Tarnowiczanka
LKS PRZYSZŁOŚĆ NOWE CHECHŁO
5:1
Nadzieja Bytom
LKS ISKRA POŁOMIA
4:2
LKS Tęcza Zendek
Górnik II Bobrowniki Śląskie
1:2
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
Rodło Górniki
5:0
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
LKS ZGODA REPTY
1:3
Polonia II Bytom
UKS II Unia Strzybnica
2:5
DKS II Czarni Kozłowa Góra
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
2:1
LKS ZGODA REPTY
Orzeł Nakło Śląskie
1:1
LKS Orzeł Koty
TS Tarnowiczanka
0:2
Rodło Górniki
LKS Tęcza Zendek
0:4
LKS PRZYSZŁOŚĆ NOWE CHECHŁO
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
0:1
LKS ISKRA POŁOMIA
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
3:2
Polonia II Bytom
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
4:0
UKS II Unia Strzybnica
DKS II Czarni Kozłowa Góra
0:1
Górnik II Bobrowniki Śląskie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Bytom
4:0
Nadzieja Bytom
LKS Orzeł Koty
1:1
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
LKS PRZYSZŁOŚĆ NOWE CHECHŁO
1:1
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
LKS ISKRA POŁOMIA
14:2
DKS II Czarni Kozłowa Góra
Górnik II Bobrowniki Śląskie
3:0
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
Rodło Górniki
0:0
Orzeł Nakło Śląskie
LKS ZGODA REPTY
3:0
LKS Tęcza Zendek
UKS II Unia Strzybnica
2:2
TS Tarnowiczanka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości