Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
1:1
Orkan Dąbrówka Wielka
Iskra Lasowice
1:1
Górnik II Bobrowniki Śląskie
Tęcza II Zendek
2:5
Silesia II Miechowice
KS II Piekary Śląskie
0:2
Nadzieja Bytom
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Piekary Śląskie
5:1
Tęcza II Zendek
Silesia II Miechowice
4:1
Iskra Lasowice
Górnik II Bobrowniki Śląskie
2:1
Przyszłość Nowe Chechło
Orkan Dąbrówka Wielka
1:2
Nadzieja Bytom
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
6:2
Silesia II Miechowice
KS II Piekary Śląskie
1:3
Orkan Dąbrówka Wielka
Nadzieja Bytom
8:3
Górnik II Bobrowniki Śląskie
Tęcza II Zendek
2:2
Iskra Lasowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
2:1
Przyszłość Nowe Chechło
Orkan Dąbrówka Wielka
3:0
Tęcza II Zendek
Silesia II Miechowice
4:1
Nadzieja Bytom
Górnik II Bobrowniki Śląskie
0:2
KS II Piekary Śląskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
4:2
Iskra Lasowice
Orkan Dąbrówka Wielka
2:1
Górnik II Bobrowniki Śląskie
KS II Piekary Śląskie
3:1
Silesia II Miechowice
Tęcza II Zendek
1:10
Przyszłość Nowe Chechło
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
0:1
KS II Piekary Śląskie
Silesia II Miechowice
2:2
Orkan Dąbrówka Wielka
Przyszłość Nowe Chechło
2:2
Nadzieja Bytom
Górnik II Bobrowniki Śląskie
4:3
Tęcza II Zendek
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
5:1
KS II Piekary Śląskie
Iskra Lasowice
0:1
Orkan Dąbrówka Wielka
Silesia II Miechowice
2:1
Górnik II Bobrowniki Śląskie
Tęcza II Zendek
2:7
Nadzieja Bytom
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
6:0
KS II Piekary Śląskie
Orkan Dąbrówka Wielka
6:0
Przyszłość Nowe Chechło
Silesia II Miechowice
7:0
Tęcza II Zendek
Górnik II Bobrowniki Śląskie
2:1
Iskra Lasowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
1:0
Orkan Dąbrówka Wielka
Przyszłość Nowe Chechło
4:1
Górnik II Bobrowniki Śląskie
Iskra Lasowice
0:2
Silesia II Miechowice
Tęcza II Zendek
0:7
KS II Piekary Śląskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
6:1
Tęcza II Zendek
Orkan Dąbrówka Wielka
1:0
KS II Piekary Śląskie
Silesia II Miechowice
1:1
Przyszłość Nowe Chechło
Górnik II Bobrowniki Śląskie
4:2
Nadzieja Bytom
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
5:2
Silesia II Miechowice
Przyszłość Nowe Chechło
2:0
Iskra Lasowice
KS II Piekary Śląskie
1:2
Górnik II Bobrowniki Śląskie
Tęcza II Zendek
0:13
Orkan Dąbrówka Wielka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
3:0
Tęcza II Zendek
Iskra Lasowice
0:4
Nadzieja Bytom
Silesia II Miechowice
4:2
KS II Piekary Śląskie
Górnik II Bobrowniki Śląskie
2:2
Orkan Dąbrówka Wielka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
3:1
Przyszłość Nowe Chechło
Orkan Dąbrówka Wielka
1:1
Silesia II Miechowice
KS II Piekary Śląskie
1:2
Iskra Lasowice
Tęcza II Zendek
1:0
Górnik II Bobrowniki Śląskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
8:0
Tęcza II Zendek
Orkan Dąbrówka Wielka
0:1
Iskra Lasowice
Górnik II Bobrowniki Śląskie
0:1
Silesia II Miechowice
KS II Piekary Śląskie
0:3
Przyszłość Nowe Chechło
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
3:0
KS II Piekary Śląskie
Orkan Dąbrówka Wielka
8:4
Tęcza II Zendek
Silesia II Miechowice
2:0
Górnik II Bobrowniki Śląskie
Przyszłość Nowe Chechło
0:4
Iskra Lasowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Bobrowniki Śląskie
1:4
Przyszłość Nowe Chechło
KS II Piekary Śląskie
3:1
Silesia II Miechowice
Iskra Lasowice
1:3
Orkan Dąbrówka Wielka
Tęcza II Zendek
1:7
Nadzieja Bytom
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
3:0
Górnik II Bobrowniki Śląskie
Orkan Dąbrówka Wielka
3:1
KS II Piekary Śląskie
Silesia II Miechowice
1:1
Iskra Lasowice
Przyszłość Nowe Chechło
3:0
Tęcza II Zendek
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Dąbrówka Wielka
3:0
Górnik II Bobrowniki Śląskie
Przyszłość Nowe Chechło
6:0
KS II Piekary Śląskie
Iskra Lasowice
1:0
Nadzieja Bytom
Tęcza II Zendek
1:9
Silesia II Miechowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
1:0
Orkan Dąbrówka Wielka
Silesia II Miechowice
0:1
Przyszłość Nowe Chechło
Górnik II Bobrowniki Śląskie
0:3
Iskra Lasowice
KS II Piekary Śląskie
12:0
Tęcza II Zendek
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia II Miechowice
3:3
Orkan Dąbrówka Wielka
Przyszłość Nowe Chechło
4:1
Nadzieja Bytom
KS II Piekary Śląskie
2:1
Iskra Lasowice
Tęcza II Zendek
3:0
Górnik II Bobrowniki Śląskie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
6:3
Silesia II Miechowice
Orkan Dąbrówka Wielka
0:0
Przyszłość Nowe Chechło
Górnik II Bobrowniki Śląskie
0:3
KS II Piekary Śląskie
Iskra Lasowice
9:0
Tęcza II Zendek
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości