06 KOLEJKA - SILESIA MIECHOWICE - PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE

06 kolejka, Liga okręgowa 2020/2021, grupa: MISTRZOWSKA BYTOM-ZABRZE

17.04.2021 - 17:00

( MECZ BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI )

Silesia Miechowice - Przyszłość Ciochowice

1:0 - Lewandowski, 33 min

2:0 - Jankowski, 36 min

3:0 - Stich, 47 min

3:1 - Henne, 49 min

4:1 - Stich, 56 min

4:2 - Janicki, 60 min

5:2 - Jankowski, 90+3 min

56 MINUTA - rzut karny dla Silesii, nie wykorzystany przez Sticha ( bramkarz obronił )

Silesia: Subczyński - Warzycha (46' Kwiędacz), Skworc (87' Stańko), Pośpiech, Derewońko - Maźniak (80' Rożek), Salicki (63' Kocjan), Jankowski, Sadowski (74' Suker) - Stich, Lewandowski (46' Rudnicki)

Ciochowice:  Matlok - Świetlicki (46' Wroński), Kalinowski (71' Rogon) , Czaja, Janicki - Henne, D. Materla (46' Skowronek), Luchowski, Kręgiel (63' M. Materla) - Pietrowicz, Bartoszewski (63' Lenarczyk)

żółta: Rudnicki, Kwiędacz - Kręgiel

Marek Suker (po spotkaniu ):

W tym meczu wszystko nam taktycznie zafunkcjonowało bardzo dobrze. Wszyscy przesuwali na boisku tak,

jak to planujemy i ćwiczymy. Z przodu chłopakom nie zabrakło kreatywności, wszyscy bardzo dużo biegali.

Od strzelenia pierwszej bramki do końca meczu mieliśmy spotkanie pod kontrolą , a i zmarnowaliśmy

jeszcze przynajmniej 3 stuprocentowe sytuację. Jedyne co może niepokoić to to, że aż trzech zawodników

schodziło z boiska po meczu z drobnymi mam nadzieję urazami, a patrząc na to jak wiele meczy w krótkim

czasie trzeba zagrać, to zdrowie będzie miało bardzo wielki znaczenie.